באיזה גדרות לגינה תבחרו?

גדרות

ישנם הרבה גדרות לגינה כמו גדרות עץ, גדרות העשויות מברזל, מבמבוק, גדר חיה המטפסת על גדר העשויה ממתכת ועוד. כל העיצוב ובחירת הגדר, קשורים להתאמה עם מראה הבית והחצר. הגדר שמקיפה את הגינה והבית תשקף את סגנון הבית וטעמכם האישי. אם בחרתם גדרות עץ הן יהיו מתאימות יותר לחצרות בהן יש פרגולות מעץ ורעפים. עש כאלה שמשתמשים בגדרות גם לחיפוי קירות וגדרות העשויים מבטון. את גדרות העץ צריך לתחזק כל שנה בצב מיוחד שמגן מפני חרקים ומשיקים שונים והיווצרותם של עובש ופטריות. גדרות הפרדה לגינה ניתן למצוא מחומרים נוספים כמו פלסטיק וברזל ומי שאוהב חומר טבעי יכול להקים גדר מבמבוק. גם במבוק צריך לצבוע פעם בשנה.

גדרות לגינה מאבן ובטון

גדרות לגינה העשויות מבטון, הן מיושנות ופשוטות, אבל כיום, גדרות בטון הן בסגנונות שונים שנראים יותר מודרניים. אפשר לשבץ בגדרות העשויות מבטון אלמנטים עיצוביים ומעניינים כמו למשל, אבנים, זכוכית וכל מיני סגנונות של פרזול. היתרון הגדול בגדרות העשויות מבטון הוא שהן חזקות ועמידות מכל פגעי מזג האוויר, הן אף מגינות מרוחות חזקות, ניתן אפילו לצבוע את הגדרות העשויות מבטון, הן עמידות להרבה שנים ואין צורך בתחזוקה מיוחדת. גדר אוורירית ודקורטיבית תוכל בהחלט להוסיף למראה עשיר ומעוצב. גדר כזאת יכולה לא להתאים לילדים קטנים או לבית בו ישנם בעלי חיים. בדרך כלל כולם מעדיפים לבנות גדרות לגינה שיהי צפופות יותר ולא יאפשרו מעבר לילדים אבל בדרך כלל ההרגשה של יותר פרטיות היא באמצעות גדר שתהיה הרבה יותר צפופה.

גדר מבודדת מרעשים

גדר שהיא מעוצבת בסביבה רועשת כמו כביש סואן הנמצא בקרבת הבית, סוג הגדרות שיוכל להתאים לבידוד מרעשים, זה גדרות בטון או גדרות העשויות מאבן. ייתכן ולא ידעתם אבל אפילו גדר חיה וצפופה תתרום לבידוד של רעשים הנגרמים מהסביבה. לבחור את איש המקצוע הנכון יכולה להוות מעט בעיה, כי ישנם כל כך הרבה בעלי מקצוע בתחום הגדרות, יש מסגרים, נגרים המתמחים בבניית גדרות מעץ, חברות שונות לבניית גדרות ועוד. כדאי לבקש כמה הצעות מחיר ולערוך השוואה.

האתר בחסות יור לינק

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן