ג’קוזי מתנפח להשכרה

ג'קוזי עם פרגולה הצללה אצלכם בגינה

רוצים לפנק אורחים מיוחדים שמגיעים אליכם? רוצים אטרקציה יוקרתית (ולא יקרה יחסית) לאירוע? הנה רעיון מקורי: ג’קוזי מתנפח להשכרה

אתם מתכננים אירוע עם פרופיל משתתפים איכותי במיוחד? או שאולי אתם מארחים אורחים מיוחדים מחו”ל, ורוצים לפנק אותם בביתכם? יכול מאוד להיות שאתם שוברים את הראש איך לעשות זאת, ולהקנות לאירוע ולאירוח נופך יוקרתי במיוחד, בלי לקרוע את הכיס.

אטרקציות רגילות לאירוע הן בדרך כלל “המוניות”, ואינן פונות לקהל משתתפים ברמה מאוד גבוהה. מעט מאוד אטרקציות שמורות לעשירון או המאיון העליון, ובדרך כלל שכירת אותן אטרקציות עולה כסף רב.

אולם יש יוצא מן הכלל אחד לעניין זה, והוא נתפס כיוקרתי ומפנק: ג’קוזי. לפני שאתם קופצים במחאה על המחיר הגבוה הידוע של מערכות ג’קוזי, הכוונה כאן היא למערכת ג’קוזי מתנפח, אותה ניתן להשכיר עבור אירוע או אירוח פרטי אצלכם בבית כאשר הגינה או החצר מוקפת בגדרות אלומיניום ושערי אלומיניום שיוכלו להסתיר את האירוע הפרטי אצלכם בבית או ציבורי.

ג’קוזי מתנפח? יש דבר כזה? בהחלט! ולא רק שיש – יש ג’קוזי מתנפח להשכרה, כך שלא צריך לרכוש אותו!

ג’קוזי מתנפח להשכרה – יוקרה לא יקרה

אטרקציות יוקרה בדרך כלל נתפסות כיקרות, ובהרבה מקרים זה גם נכון: תג המחיר של אטרקציות לעשירון העליון הוא בהתאם, נמדד באלפי שקלים ויותר מכך.

לעומתן, ספא לגינה הכולל ג’קוזי מתנפח להשכרה הינו יחסית זול, כמובן בהתאם לגודל ולדגם המושכר. מן הסתם, הג’קוזי המתנפח שהותקן מאחורי הקלעים של הבמה בהופעתו של הזמר ג’סטין ביבר בפארק הירקון בקיץ 2017 היה לא מהזולים, אבל ישנם דגמים אחרים שבהחלט יכולים להתאים לכל תקציב של אירוע ממוצע.

ג’קוזי מתנפח להשכרה – איך לבחור דגם נכון עבורך?

אחד הקריטריונים לבחירת ג’קוזי מתנפח מהשכרה הוא כמובן לפי הכמות של האנשים אליו הוא מיועד, וסוג השימוש בו.

ראשית, כמות האנשים תקבע את גודל הג’קוזי המתנפח הרצוי. חשוב לדעת כי ישנם דגמים רבים מכל מיני צורות וגדלים, היכולים להתאים לקבוצת אנשים או לזוג.

שנית, סוג השימוש יכול להשפיע גם על בחירת הדגם הרצוי של ג’קוזי לגינה מתנפח להשכרה: אם מדובר באירוע רב משתתפים שבו השימוש בג’קוזי מתחלף בין מספר אנשים רב לאורך זמן האירוע, רצוי להשכיר ג’קוזי מתנפח גדול ועמיד בתנועת אנשים ערה; אם מדובר באירוע אינטימי של אורחים מיוחדים או מספר אורחים קטן, יכול להיות שיהיה מספיק לשכור ג’קוזי זוגי או לרביעייה בלבד.

לסיכום, ג’קוזי מתנפח להשכרה יכול להיות אטרקציה יוקרתית במחיר שפוי, שיכולה לשדרג כל אירוע או אירוח, בלי לקרוע את הכיס שלך.

 

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן