דלתות הרמוניקה

דלתות

כולנו מודעים לקושי ולאתגר כיום ברכישת דירה, דירות בעת הנוכחית הן דבר אשר אינו בר השגה בקלות רבה, ומי שכבר רכש דירה מבצע את כל הפעולות האפשריות מבחינתו על מנת ליהנות מתכולתה המרבית. בעיות אחסון בדירות רבות נגרמות בעקבות תכנון לקוי, וחוסר חשיבה לעמוק מספיקה, עוד בשלב התכנון של הבית. אדריכלים רבים לעיתים מפספסים אזורים מסוימים אשר יכלו לתת לנו עוד מרחב חופשי בין חדרים. אנו מדברים על האזורים בהם דלתות החדרים הפנימיות בבית נפתחות ונסגרות.

מדוע מומלץ להשתמש בדלתות הרמוניקה ?

כפי שנוכחנו להבין, קיימים בבית אזורים רבים אשר מפוספסים בשל חוסר מחשבה נכון, הדלתות שלנו לרוב בנויות כך שהן נפתחות פנימה והחוצה בצורה מעגלית (רבע עיגול), ובכך אונסות אותנו להשאיר להן מקום לצורך הפתיחה על הציר. דלתות הרמוניקה, בנויות בצורת אקורדיון, (ומכאן שמן), והן הועדו לפתור לנו את סוגיה זו.

דלתות הרמוניקה בנויות בצורה כזו, שהן יכולות להיפתח האחת בתוך השנייה כך שהחלקים מהן עשויות, מתקפלים בצורה שווה ומתכנסים אל תוך עצמם. דבר זה מועיל לנו מאוד, שכן הוא אינו מצריך מהדלת להיפתח פנימה והחוצה, וחוסך לנו במקום. כך, נוכל להוסיף אלמנטים וריהוט נוסף לפינות החדר, ולאזורים אשר לצד דלתות ההרמוניקה שלנו. לכן מומלץ מאוד להשתמש בסוג דלתות אלו, כדי לשמור על מקום נוסף פנוי בבית ולהוסיף עוד נדבך אחסון בחדרים המיועדים לכך.

מה הדגשים שעלינו לדעת בהתקנת דלתות הרמוניקה ?

אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לדעת הוא האם בכלל ניתן להרכיב דלת מסוג הרמוניקה על גבי המשקופים והאזור הספציפי של החדר. את התשובה לשאלה זו מומלץ תמיד לקבל מבעל מקצוע בעל ניסיון בתחום. קיימים חברות שונות כיום אשר עוסקות בהתקנת דלתות הרמוניקה. כמובן, שלצערנו לא חסרים חברות ללא ניסיון אשר מטעות את הציבור ומשלות אותם בהתקנת דלתות לא תקניות אשר כלל אינם מיועדים למקום הרצוי מבחינת הלקוח.

תמיד מומלץ למדוד היטב את המקום המיועד להתקנת הדלת וכמו כן יש לוודא קיומה של דלת אוטמה עד כמה שניתן בפני רוח וקור/חום. לא אחת קורה, כי דלתות אשר אינן עומדות בתקן מיובאות ומותקנות בבתים, ומצבים אלו מובילים לכך שלאחר ההתקנה הלקוח נשאר עם דלת אשר איננה נסגרת בצורה אטימה מספיק. כך חודר לחדר אוויר קר בחורף ואוויר חם בקיץ, כמובן שהמצב הזה הוא בלתי נסבל ולכן תמיד ההמלצה היא לבדוק היטב, טרם החלטנו על סוג הדלת שלנו.

לסיכום, דלתות הרמוניקה הן פתרון שהלך וצבר תאוצה עם הזמן וכיום, יותר ויותר אנשים נוטים להחליף את הדלתות הפנימיות בבית עם דלתות מסוג הרמוניקה כדי לשפר ולרווח את ביתם, ולהוסיף גם לעיצוב הכללי של הבית שלהם.

יכול לענייין אותכם גם אם אתם בכתבה על דלתות :

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן