דלתות זכוכית

דלתות כנסה - דלתות חוץ

בוודאי שאלתם את עצמכם מהי הדרך הטובה ביותר להכניס אור הביתה או למשרד. כלומר, איך להשאיר את החדרים מוארים חוץ מאשר לפתוח את כל החלונות. כדי לתת רושם נעים, בהיר וידידותי במשרד או בבית, צריך שיהיה הרבה אור טבעי, בהיר ונעים. כדי לעשות זאת, מומלץ שלא יהיו אלמנטים חוסמים רבים כמו ריהוט כבד או וילונות כבדים. מה עושים? משלבים בעיצוב החדר / המשרד כמה שיותר אלמנטים מזכוכית. למשל, ויטרינות או דלתות זכוכית. אלו מייצרות הרגשה של זרימה נעימה בחלל, הוא מרגיש גדול ומרווח יותר וזה חשוב מאד להרגשה הפסיכולוגית של הגרים בבית או העובדים במשרד, וגם האורחים של שניהם. מצד שני, אתם גם לא רוצים שיראו / ישמעו כל דבר. בשל כך, אלמנטים מזכוכית צריכים להיות גם דיסקרטיים ומאפשרים פרטיות. בדיוק בשביל זה קיימות דלתות זכוכית איכותיות, חוצצים בין חדרים ועוד.

דלתות זכוכית – לא הכול שקוף הוא

למרות שדלתות זכוכית פופולאריות יותר במשרדים, הן מקובלות גם בבתים. למשל, התקנה של דלתות זכוכית במרפסת או בין החדרים יכולה גם להכניס אור הביתה אבל גם לבודד מרעש ולתת פרטיות. בנוסף, בגלל התאורה הרבה היא נותנת מראה מרווח, נעים ואלגנטי – מפואר אפילו. בנוסף, זה מראה שיש לכם טעם טוב וזה אף פעם לא רע במשרד או בבית. מהם היתרונות של דלתות זכוכית?

דלתות זכוכית – האם יש להן יתרונות משמעותיים על פני דלתות אחרות?

היתרון העיצובי ברור. אלו דלתות קלילות במראה, אלגנטיות ומעניקות הרבה תאורה כפי שחזרנו ואמרנו במהלך השורות הקודמות. בנוסף, אפשר לשלב הרבה מאד הדפסות, חריטות והדבקות על הדלתות דבר שנותן להן נופח אף אישי יותר. הן מייצרות הרמוניה בין החוץ לפנים וזה תמיד טוב בכל משרד או בית, במיוחד אם יש צמחייה בחוץ.

· היתרון הפרקטי גם הוא ברור. אלו דלתות במחיר של דלתות רגילות, אולן הן קלות יותר, חזקות מאד ועמידות בפני נזקים של מזג אוויר או לכלוך. קל מאד לנקות אותן. בנוסף, במשרד הרבה יותר קל ליצור קשר עין בין העובדים ולראות כמה שקורה בעבודה, מבלי לשמוע הכול ומבלי לפגוע בפרטיות או באווירה בעבודה. בנוסף, בבית, אפשר למצוא פתרון תאורה מצוין באמצעותן למקומות שאין בהם הרבה חלונות או שהתאורה בהם בעייתית.

· בנוסף, אפשר לשלב בין זכוכיות שונות בדלתות על מנת לאפשר דלת מיוחדת, בין היתר, ויטרז”, יציקה או זכוכית מחוסמת פשוטה יותר.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן