האם כדאי לבחור באפשרות של דלתות אלומיניום בלגי?

סורג מתקפל

אתם לבטח יודעים מה הם חלונות בלגיים, ומה הן דלתות בלגיות, וכעת תוכלו להכיר גם סוג נוסף של דלתות אלומיניום בלגי. דלתות בלגיות מקוריות מבוססות על מסגרת מתכתית עשויה פלדה כבדה. זה הוא מיטב המסורת של הדלתות הבלגיות, וכך צריך העיצוב המקורי שלהן להיות. יחד עם זאת, לשימוש בפלדה זו יש את החסרונות שלו הן במשקל ובעלות, והן בהיבטים של תחזוקה. בהתאם לכך, כיום ניתן להשיג דלתות בלגיות עשויות אלומיניום, קרי שהמסגרת המתכתית הכוללת של הדלת והמסגרות הקטנות המשולבות בה, עשויות אלומיניום.

דלת זולה יותר מהמקור

ההוזלה במחיר ביישום דלתות אלומיניום בלגי יכולה להיות משמעותית ממספר סיבות: עלות הייצור קטנה יותר מאחר ועלות האלומיניום והייצור של הדלת נמוכה יותר מאשר בייצור באמצעות פלדה כבדה. עלות ההובלה יכולה להיות גם נמוכה יותר, אם כי לא בצורה משמעותית, וכן אלמנטים נוספים כמו צירים וידיות, גם הם יכולים להיות זולים יותר מאחר ואין צורך לשאת דלת כבדה מפלדה, ואפשר להשתמש בצירים פשוטים יותר שיעשו את העבודה בצורה מושלמת.

לא תוכלו לראות את ההבדל

יחד עם זאת, חשוב לזכור שדלת בלגית היא בראש ובראשונה עניין של עיצוב, ולא עניין של פונקציונליות. זאת אומרת, שהערך המרכזי שאתם מפיקים מהרכבת דלת בלגית הוא התחושה שהדלת מעניקה לכם, ואם אתם זקוקים לפלדה כבדה כדי לקבל את התחושה המיוחלת, כדאי אולי לדבוק במקור. יחד עם זאת, כדאי גם לדעת שכיום ניתן לייצר דלתות אלומיניום בלגי שנראות אותנטיות לחלוטין, ולמעשה אדם רגיל שאינו בעל מקצוע בתחום, לא יוכל כלל להבחין בכך שמדובר בדלת אלומיניום.

כדאי להתייעץ עם איש מקצוע

השימוש באלומיניום מאפשר גם הרחבה של דגמי הדלתות, עובי המסגרות, גודל ריבועי הזכוכית ועוד שורה של אלמנטים עיצוביים לרבות צבע וצורה, שאפשר לשלב בדלת תוך שמירה על המראה הבלגי הכולל. גם התחזוקה של דלת אלומיניום היא קלה יותר, הדלת לעולם אינה מחלידה, וקל מאוד לנקות אותה. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ולבחון מה היא האפשרות הטובה ביותר עבורכם בהתאם להעדפות שלכם ובהתאם לצרכים הפונקציונליים שלכם.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן