הכניסה לבית מתחילה בדלת הכניסה

הכניסה לבית מתחילה בדלת הכניסה

אחד השיקולים המרכזיים המשפיעים עלינו בבחירת דלתות כניסה הוא עיצוב, וכך זה גם אמור להיות – כי הכניסה לבית מתחילה תמיד בדלת הכניסה.

בראש ובראשונה אנחנו רוצים שבפתח הבית שלנו תותקן דלת מעוצבת, דלת אסתטית, דלת שתייצר את התחושה והאווירה שאותן אנו רוצים לעצמנו ולאורחינו, כבר מהרגע הראשון שמגיעים אל הבית.

בהיבט זה תוכלו לבחון בין אין ספור עיצובים המבוססים על סגנונות עיצוב שונים, חומרי גלם שונים, קווי עיצוב שונים וכדומה, ולא אמורה להיות לכם בעיה למצוא את העיצוב שיספק אתכם.

הכניסה לבית מתחילה בדלת הכניסה ובהגדרת העיצוב מראש

יחד עם זאת, שימו לב שאתם בוחרים את העיצוב המתאים בצורה אפקטיבית, על בסיס חשיבה מקדימה, ולא על בסיס מצבי רוח או תחושה אימפולסיבית בחנות הדלתות.

עליכם לשקול את נושא העיצוב של הדלת ביחס לסביבה כולה ולא רק ביחס לדלת עמה.

דלתות כניסה יכולות להיראות מאוד אטרקטיביות כשהן עומדות בפני עצמן בחנות הדלתות, אך ברגע שמתקינים אותן במקומן, הן פתאום נראות לא קשורות ולא מתאימות.

על כן, הקדישו את הזמן הנדרש כדי להחליט על הקווים המנחים והקווים האדומים שלכם בעיצוב הנדרש.

הכניסה לבית מתחילה בדלת הכניסה

דלת פלדלת מול דלת עץ וזכוכית

שיקול מרכזי נוסף בבחירת דלתות כניסה הוא נושא הביטחון. בסופו של דבר, דלת הכניסה לבית היא האמצעי שאמור לחסום כניסה דרך המקום היחיד בהיקף של הבית, שאינו עשוי קיר מוצק.

דלת כניסה יכולה להעניק לכם תחושה של בטחון, והיא יכולה להעניק לכם בטחון אמיתי, הכל בהתאם לדרישות הביטחון שלכם, שמן הסתם תהיינה תלויות בסביבה בה אתם גרים ובסטטיסטיקת הפשיעה באזור.

איזון בין בטחון ובין עיצוב

לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות, כשהאפשרות הבטוחה ביותר היא דלת פלדה רב בריח שתעניק לכם את רמת הביטחון הגבוהה ביותר.

יחד עם זאת, תוכלו למצוא גם דלתות עץ עם שילובי אלומיניום וזכוכית, שיעניקו לכם רמת בטחון גבוהה יחסית, גם אם לא מדובר ברמת הביטחון של דלת פלדה.

הכל תלוי בסביבה בה אתם מתגוררים, במידת הביטחון שאתם רוצים להעניק לכם מעבר לתחושת הביטחון, ובאיזון שבין שיקולי עיצוב ובין שיקולי בטחון.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן