חיפוי קיר זכוכית

חיפויי זכוכית

אם אתם מעוניינים להכניס קצת טעם אישי למטבח שלכם או לכל מקום אחר בבית, ויש לכם תקציב לכם, אחת השיטות הטובות ביותר באמצעות חיפוי קיר זכוכית במקום האפשרויות האחרות. עד כה האפשרויות היו חיפוי אבן, עץ וטפטים. כל אלו טובים מאד, אולם יש להם מספר חסרונות בסיסיים לעומת זכוכית.

חיפויים אחרים – חסרונות

כאמור ישנם מספר חיפויים פופולאריים לקירות – אשר חיפוי קיר זכוכית מצליח לנצח אותם בכמה יתרונות בסיסיים. הבה נמנה אותם:

  • חיפוי טפטים – חיפוי מצוין, זול יחסית ואם עושים אותו מפלסטיק, הוא גם לא קשה להצמדה לקיר. הבעיה היא שלא משנה כמה שהוא יהיה איכותי ומתאים לקירות המטבח, הוא איננו מושלם ומתכלה יחסית בקלות. הוא מתאים מאד לחדרים אחרים בבית. אולם אם מעוניינים למשל לחפות את קיר המטבח, הוא עמיד עד גבול מסוים נגד שמן, מים ואדים.
  • חיפוי אבן – מעולה למי שרוצה לייצר מראה כפרי בבית. בשל כך, צריך להצמיד אותם בעזרת בעל מקצוע מיוחד, דבר שמייקר את העבודה. בנוסף, החומר עצמו – האבנים, אינן זולות. דבר שלישי שמייצר חסרון משמעותי, הן נוטות לספוח ריחות, שומן, אדים ולחות, ולכן קשה מאד לתחזק אותן. יש חומרים מיוחדים שמסייעים בכך, אולם זה לא קל. שוב, למטבח, זה אפשרי אבל מאד לא אידיאלי, אלא אם אתם מעוניינים שהאבנים במטבח הכפרי שלכם יריחו כמו דג מטוגן.
  • חיפוי קיר זכוכית הוא אופציה שמשלבת את הטוב בין שני העולמות הקודמים.

מהו חיפוי קיר מזכוכית?

מדוע בעצם חיפוי קיר מזכוכית הוא הפתרון הטוב ביותר מבין החיפויים הקיימים?

היתרונות המרכזיים שלו הם קלות הניקיון והעמידות, לצד אפשרויות עיצוביות אין סופיות.

  • קלות הניקיון: מדובר בסופו של דבר בפלטה מזכוכית. סמרטוט רטוב לצד נייר יבש יעשו את העבודה, כמו בכל חלון או משטח זכוכית. כלומר לא צריך יותר מדי כדי לנקות את המוצר, ולכן הוא מושלם עבור מטבחים למשל.
  • עמידות: מדובר בזכוכית מחוסמת מחוזקת, אשר עובייה הוא בסביבות 1.2 ס”מ. זה אומר שהיא חזקה מאד. גם הציפוי שלה עמיד מאד, ולכן קשה לשרוט אותה, היא לא מקבלת לכלוך בקלות, וממש צריך להתאמץ כדי לשבור אותה. זה אומר שהיא מתאימה לכל החדרים בבית, לרבות חדר האמבטיה והמטבח. חסרון משמעותי בעניין הזה – אין אחריות. כלומר, אם נשבר, אתם בבעיה. הנחמה היא שכאמור מאד קשה לשבור אותה.
  • אפשרויות עיצוב בלתי נגמרות: כאמור, אפשר להדפיס היום כל דבר על החיפוי. זה אומר שהמטבח שלכם יכול להפוך להיראות כאלו הוא באחו, וחדר השינה כאילו בחלל.

יכול לעניין אותכם גם : חיפויי אלומיניום

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן