טיפים בבחירת דלתות – יור לינק יצא ובדק!

דלתות כנסה - דלתות חוץ

דלת כניסה דלת הכניסה היא הפנים של הבית שלכם, היא יוצרת את הרושם הראשוני על הבית בקרב הנכנסים והיוצאים. בניגוד לשנים עברו בהן דלתות הכניסה היו בעלות מודל סטנדרטי ודי בנאלי, כיום ניתן למצוא מגוון דלתות מעוצבות במגוון עיצובים שונים וחדשניים. המעצבים הבינו כי הדלת מהווה גורם מרכזי בעיצוב הבית וכי היא משקפת בפני העוברים דרכה את אופיים וטעמם של בעלי הבית. לכן, חשוב כי תתכננו מראש כיצד תראה דלת הכניסה יחד עם תכנית העיצוב הכללית של הבית. הנה מספר טיפים חיוניים אשר יעזרו לכם בבחירת דלת כניסה לבית –

1.צבע וסגנון –הדלת, כאמור, נותנת לנו הצצה ראשונית על מה שעומד לחכות לנו בפנים הבית. הלכך, עלינו להתאים את סגנון דלת הכניסה לעיצוב הכללי של הבית. חוסר אסתטיקה בין הדלת לשאר חלקי הבית יעיבו על הסגנון ההוליסטי היפה אשר מאפיין את עיצובי הבתים כיום. בנוסף, יש לדאוג גם כי צבע הדלת ישתלב עם המראה החיצוני של הבית ועיצובו הכללי.

2. חומר – עיצוב ויופי אמנם חשובים, אך לפני אלה דלת הכניסה היא פתח ביתנו ולכן היא צריכה להיות בטיחותית ועשויה מחומר גלם חזק. זאת, על מנת שתספק לנו בטחון מפני פורצים ופגיעות שונות כמו נזקי חום קור ורטיבות.

3. אמינות היצרן – מומלץ לרכוש דלת מיצרן ותיק ומוכר בתחום. לא כדאי לכם להתעסק עם דלתות המיוצרות על ידי שם לא מוכר שאינכם יודעים את טיבו. בשביל השקט הנפשי שלכם וכדי להקטין את הסיכון לתקלות עתידיות עם הדלת, בחרו ביצרן בעל מוניטין בתחום. על כל מקרה, יש לוודא כי על הדלת שרכשתם ישנו מספר סידורי ותווית איכות.

דלתות פנים

אם דלת הכניסה אמורה להרשים אותנו, דלתות הפנים אמורות להשתלב בעיצוב הפנים של הבית ולא להתבלט בצורה מוגזמת. יש היום מגוון של דלתות פנים דקורטיביות, אך חשוב שהן ישמרו קו אחיד עם עיצוב הבית. כשדלתות הפנים תואמות את העיצוב הכללי, הבית נראה יפה יותר ומסוגנן בטעם. טיפים חשובים לפני שאתם קונים דלתות פנים –

1. בחירת דלתות – יש כאלו שמעדיפים לבחור בדלתות לאחר שעיצוב וריהוט הבית מוכן ורק אז להתאים את הדלתות לשאר העיצוב. בכל אופן, יש להחליט על סוג הדלתות, האם ישנו צורך להתאים עיצוב מיוחד לחדרים שונים, האם ישנה עדיפות לדלתות על ציר או דלתות הזזה, צבע הדלתובחירת החומר ממנו הדלת עשויה.

2. סגנון דלתות – כאמור, חשוב מאוד שהדלתות יותאמו לעיצוב הכללי של הבית ולא ישברו אותו. אמנם לא צריך להגזים ולבחור בדלתות בעלות עיצוב יוצא דופן, אך מצד שני גם לא מומלץ לבחור בדלתות פשוטות מדי. בסופו של דבר גם איכות דלתות הפנים מעידות על דיירי הבית לכן חשוב שתבחרו דלתות מעוצבות.

3. איכות הדלתות – כמו בדלת הכניסה גם כאן חשוב שדלתות הפנים יהיו עושים מחומרי גלם איכותיים ומיוצרות על ידי יצרן בעל שם. חשוב מאוד שהן יהיה אטומות במידת האפשר ויספקו בידוד איכותי מהרעש, דבר החשוב לכל מי שרוצה לשמור על השקט בתוך החדר ולא לשמוע את כל הרעשים בבית. בסופו של דבר דלתות הבית, בין אם זו דלת הכניסה ובין אם אלה דלתות הפנים, מהוות משקל רב בעיצוב הבית והן מעידות על אופי בעל הבית. ככל שדלתות הבית מסודרות יותר, מעוצבות יפה יותר ובעלות סגנון אחיד כך הן יוצרות באופן טבעי תחושה של רעננות ונעימות גם אצל אורחינו וגם אצלנו, דיירי הבית. לכן, חשוב להשקיע ברכישת הדלתות ולא להתפשר כאן על איכותן. לרוב אינינו מחליפים דלתות לעיתים תכופות, לכן כדאי להשקיע עליהן כספית בידיעה שהן יישארו לכמה שנים טובות.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן