יתרונות של פרגולה עם גג רעפים

סוככים ופרגולות

קודם כל – מה זה פרגולה?

פרגולה היא מעין סככה קבועה, אשר מהווה פתרון הצללה מפני שמש או גשם. היא עמידה ואיתנה יחסית לפתרונות הצללה אחרים, ומהווה פתרון יעיל וגם אסתטי לגינה, למרפסת, לחנייה או לכניסה לבית. קיימים סוגים שונים של פרגולות, ואפשר לבנות אותן ממגוון חומרים, בהתאם לאופי הבית או הגינה, ובהתאם לסוג העבודה אותה היא צריכה לבצע. פרגולה לגינה למשל צריכה כנראה לכסות שטח גדול יותר מאשר פרגולה לחנייה, כך שבחירת החומרים יכולה להיות שונה ממקום למקום.

מהם היתרונות שיש לבניית פרגולה עם גג רעפים?

גג רעפים הוא בעל יתרונות רבים על פני גגות אחרים כגון גג פלסטיק, גג עץ, גג במבוק ועוד. ראשית, הוא בעל אורך חיים גבוה במיוחד. רעפים יכולים להחזיק לא שנה ולא שנתיים, אלא עשרות שנים, גם תחת גשם וגם תחת שמש קופחת.

שנית, פרגולה עם גג רעפים היא בעלת מראה כפרי משובב נפש ויכולה לתת נגיעה אישית לכל גינה או מבנה. פרגולה מסוג זה הינה חזקה ועמידה במיוחד, אך אינה מוותרת על מראה אסתטי ומעוצב.

שלישית, אפשר לבחור את סוג הרעפים לפרגולה ולהתאים אותם לבית, לצבע הקירות, לסוג הצמחייה, או לאופי המבנה. ישנם צבעים רבים של רעפים היום, כמו גם סוגים רבים של רעפי חרס כגון רעפי פורטוגז מחרס, רעפי קופו מחרס ורעפי מרסלייז מחרס. ניתן למצוא רעפי חרס המיוצרים בארץ, או מיובאים מחו”ל.

סוגי רעפים נוספים

מלבד רעפי החרס הסטנדרטים והשכיחים, ישנם גם רעפי בטון, ורעפי פלדה. את רעפי הבטון מיצרים בארץ בשני סוגים – רעפי בטון רגילים ורעפי לחץ מבטון. רעפי הלחץ הינם חזקים יותר ומתקדמים יותר מרעפי הבטון הרגילים. רעפי בטון ניתן למצוא בצבעים רבים, כמו גם בהתאמה לכל צורה של גג. למשל אפשר למצוא חצאי רעפים, רעפים עם פתחי אוורור ועוד.

רעפי פלדה מיוצרים בארץ בשנים האחרונות, והם בעלי יתרונות מסויימים – הם קלים יותר מאשר רעפי החרס, הם ניתנים להתקנה בשיפועים חדים יותר, והם מספקים הגנה תרמית.

דפים וקישורים דומים שיכולים לעניין את הגולשים

יכול לעניין אתכם גם : פרגולות אלומיניום | פרגולות רפפות | רפפות

תוכן דומה שיכול לעניין אתכם : סוככים | סוככים למרפסת | סוככים לגינה

המאמר בחסות אתר יור לינק

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן