למה כדאי להתקין סורגים בחלונות הבית?

סורגים לחלונות - מגוון סוגי סורגים לבית עכשיו באתר יור לינק

יש פתגם ידוע שטוען שהבית שלנו הוא המבצר שלנו, בניגוד למבצרים של ימי הביניים הבתים שיש לנו בתקופה המודרנית הרבה פחות בטוחים ומוגנים מהעבר. הבתים המודרניים הם יותר פרוצים בפני מפגעים שונים כמו למשל גנבים ופורצים ולא תמיד אנחנו מרגישים בהם הכי בטוח בעולם. בדיוק בגלל חוסר הבטיחות הרב והסכנות הרבות שהבתים שלנו חשופים אליהם כדאי לנו למגן אותם ולהפוך אותם ליותר בטוחים. למה כדאי להתקין סורגים לחלונות הבית? כי כך הבית שלנו יהיה יותר בטוח לנו ולילדים שלנו.

למה כדאי להתקין סורגים בחלונות הבית? בגלל הבטיחות….

למה כדאי להתקין סורגים בחלונות הבית? בית שיש בו סורגים הוא בית בטוח יותר לילדים קטנים. ילדים קטנים הם לא בעלי מודעות לסכנות, הם לא מודעים למשל לסכנה שהם עלולים למעוד וליפול חס וחלילה מהחלון, לכן הם משתוללים ליד החלון ולא נזהרים. בית שיש בו סורגים על החלונות הוא בית שכמעט ואין סיכוי שהילדים המתגוררים בו יפלו מהחלון, שכן הסורגים על החלון מונעים מהילדים שלנו להוציא את הראש מהחלון או למעוד וליפול דרכו החוצה. סורגים אלו יעניקו לנו שקט נפשי וביטחון שבבית שלנו ייכנסו ויצאו רק דרך הדלתות ולא דרך החלונות.

למה כדאי להתקין סורגים בחלונות הבית? נגד גניבות…

למה כדאי להתקין סורגים בחלונות הבית? בית שיש בו סורגים הוא בית שבאופן מוכח פורצים אליו פחות גנבים. מכת הפריצות שיש במדינה שלנו הפכה כבר מזמן לעניין שבשגרה, ואם אנחנו לא רוצים שיפרצו לבית שלנו כדאי לנו להתקין בו סורגים על החלונות. הסורגים ירתיעו את הגנבים מלפרוץ לבית שלנו כי הם ידרשו מהם יותר מאמץ והם יחשפו אותם יותר לסכנה שהם יתפסו. באופן עובדתי גם קשה יותר לפרוץ לבית שיש בו סורגים כי הם מונעים את האפשרות לחדור לבית דרך החלונות שבו, על ידי התקנת סורגים בבית שלנו נקטין את הסיכוי שיפרצו אלינו הביתה ויערערו את תחושת הביטחון והפרטיות שלנו.

למה כדאי להתקין סורגים בחלונות הבית? הדרך שלנו להשקיע בבית שלנו….

למה כדאי להתקין סורגים בחלונות הבית? התקנה של סורגים בחלונות הבית שלנו היא השקעה באיכות החיים שלנו בבית. כאשר יהיה לנו בבית סורגים נרגיש בו מוגנים יותר מפני הסכנות מבחוץ (פורצים) ומפני הסכנות שבפנים (נפילה דרך החלון). הסורגים יעניקו לנו תחושה של מסגרת ושל ביטחון, תחושה שהבית שלנו הוא אכן המבצר שהוא אמור להיות, מבצר ששייך רק לנו ואנחנו מחליטים מי ייכנס וייצא ממנו.

לסיכום, ניתן לומר שככל שנקדים להתקין סורגים על חלונות הבית שלנו כך נעשה יותר בחכמה. הסורגים ישדרגו לנו את חוויית המגורים בבית וישפרו את תחושת הביטחון האישי שלנו ושל הילדים שלנו.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן