מה חדש בתחום של דלתות פנים? יצאנו לבדוק עם מתקין דלתות מומלץ

דלתות

ענף העיצוב שבעבר היה נחלתם של מעטים, הולך ומתרחב וכיום בכל שכבת האוכלוסייה קיימת מודעות הולכת וגוברת לנושא של עיצוב. המגמה הזו בולטת במגוון של תחומים, ובעיקר בנושא של עיצוב הבית. בית המגורים שלנו שבעבר הלא רחוק היה מעוצב בדגש על פונקציונאליות, הולך והופך כיום יותר ויותר מעוצב תוך מודעות להיבט הפונקציונאלי וגם למראה הכללי של הבית והתחושה בו. אחד המקומות שבהם ניתן לראות את המודעות הזו הוא בכל מה שקשור לתחום של דלתות פנים.

השינוי בענף דלתות

אם בעבר דלתות פנים הבית היו בעלות מראה אחיד, בצע אחיד ועשויות כולן מאותו חומר הגלם הרי שכיום ניתן למצוא דלתות פנים בשלל עיצובים, סגנונות, חומרי גלם וכמובן צבעים. תחום חדש בענף עיצוב הבית מוקדש לנושא של דלתות הפנים והדבר ניכר בעיקר במספר בעלי המקצוע בהמלצת אתר יור לינק שמציעים עיצובים שונים ומעניינים של דלתות הפנים של הבית. כמה כללים מנחים צריכים להנחות את מי שמעוניין לבחור דלתות פנים לחלל הבית.

לכל חדר יש דלת משלו

כאשר אנחנו מעוניינים להתאים דלת פנימית לחלל לא גדול כמו חדר עבודה למשל כדאי לבחור בדלת הזז. דלת כזו אינה תופסת מקום רב והיא יעילה גם ליצירת הפרדה בין חללים. הדלת השימושית ביותר והנפוצה ביותר מבין כל דלתות הפנים היא דלת הכנף. דלת הכנף היא בעלת כנף אחד והיא נפתחת כלפי חוץ או כלפי פנים. חשוב למדוד מראש בצורה מדויקת כך שהדלת תתאים בדיוק לפתח הכניסה ותוכל להיפתח בקלות.

חידושים בתחום דלתות

המילה האחרונה בתחום היא דלת חכמה. בדלת חכמה יש לדיירי הבית יכולת שליטה על הדלת מרחקו על ידי הטלפון הנייד, כך שהיא מספקת תחושת ביטחון. מבחינת חומרי הגלם ניתן למצוא כיום דלתות לפנים הבית במבחר עיצובים, דגמים וחומרי גלם. דלתות הפנים מהוות סיומת לעיצוב הבית והן יכולות להשתלב בצורה מושלמת בעיצוב הבית שלכם. לכל סגנון עיצוב ניתן להתאים את הדלתות הנכונות. לבית בעיצוב כפרי למשל כדאי להתאים דלתות מעוצבות מעץ.

ניתן לבחור דלתות מעוצבות מפלדה, שיתאימו בעיקר לבית בעל עיצוב עכשווי, צעיר ורענן. ניתן כמובן לשלב בין חומרים וכך ליצור מראה מיוחד כמו דלתות זכוכית- שילוב בין זכוכית אלומיניום ופלדה,דלתות אלומיניום עץ ופלדה או זכוכית ועץ יכול ליצור מראה מעניין ומקורי של דלתות כניסה.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן