מושגים שחייב לדעת לפני שרוכשים ג’קוזי לגינה או למרפסת

Jacuzzi

אתם עומדים על סף הגשמת חלום אחרי שרכשתם פרגולה, שער אלומיניום ולא שכחתם סורגים להבטיח את שלום ילדכם ! הגיע הזמן להתקדם לשלב הבא.. הפינוק ואיכות החיים! הכיע הזמן  לשדרג את ביתכם וחייכם עם מערכת ג’קוזי בביתכם או בגינתכם. אבל לפני שאתם נכנסים לפרויקט הזה, האם אתם מכירים את כל המושגים והמונחים שחובה להכיר עוד לפני שקונים ג’קוזי?

מערכות ג’קוזי, שפעם היו חלום רחוק ואביזר לעשירים בלבד, הפך בשנים האחרונות למראה נפוץ בבתים רבים בישראל, הודות להורדת המחירים הדראסטית שענף זה עבר בעקבות כניסתם של מתחרים רבים מהאץ ומחו”ל לשוק.

די בחיפוש קצר בגוגל, כדי לראות את המגוון העצום של מערכות ג’קוזי בישראל, כאשר ניתן גם להזמין מחו”ל – לפעמים אפילו במחיר משתלם יותר מאשר בישראל, למרות מחירי השילוח והמכס.

אם החלטתם לקנות ג’קוזי לבית, לגינה או למרפסת, או שיש לכם צימרים שבהם תרצו להתקין ג’קוזי, חשוב שתכירו כמה מונחים בסיסיים מעולם מערכות הג’קוזי – זאת כדי שתוכלו לקבל החלטות בצורה מושכלת ולקנות את מערכת הג’קוזי הנכונה עבורכם.

מונחים שחייבים להכיר לפני שקונים ג׳קוזי: סילוני מים

ג’קוזי הוא למעשה סוג של אמבטיה מורחבת ומעוצבת, ובה פתחים המזרימים אוויר בלחץ גבוה כדי ליצור ביחד עם המים זרמים חזקים המעסים את הגוף ומרגיעים אותו. אותם פתחים הם שמייצרים את סילוני המים.

מערכות ג’קוזי רבות נבדלות הן במספר סילוני המים שלהן, והן במיקום סילוני המים בתוכן. ניתן לומר באופן כללי כי ככל שמספר סילוני המים במערכת הג’קוזי גבוה יותר, המערכת תהיה יקרה יותר ביחס לכזו שיש בה פחות סילוני מים.

מונחים שחייבים להכיר לפני שקונים ג׳קוזי: פילטרים ומסננים

המים שנמצאים במערכות ג’קוזי רבות הינם מים העומדים במשך זמן רב, כאשר פעולת הג’קוזי מבצעת סירקולציה של המים בתוכה כדי לנקות ולרענן את המים במערכת.

לכך יש להוסיף את השומן והלכלוך שמוסיפים למים האנשים שנכנסים לתוך הג’קוזי, המצריכים ניקוי של המים ושל המערכת.

לכן חלק מרכזי מכל מערכת ג’קוזי הינו פילטרים ומסננים, שלמעשה מבצעים את בפועל את פעולת הסינון, הניקוי והחיטוי של המים במערכת.

חשוב לדעת כי חלק מרכזי מתחזוקה נכונה של ג’קוזי הינו ניקוי המסננים והפילטרים בכל תקופה, על פי הוראות היצרן. בחלק מן המקרים, מדובר בעבודה שרק טכנאי מוסמך יכול וצריך לבצע.

מונחים שחייבים להכיר לפני שקונים ג׳קוזי: סבונים לספא

שמפו וסבון רגילים עלולים להזיק למערכת הג’קוזי שלכם, למנוע שלה ולפילטרים שלה. לכם ישנם מוצרים תחליפיים המורכבים מחומרי גלם שאינם מזיקים למערכות אלו, המיועדים במיוחד לשימוש בעת רחצה בג’קוזי.

בדרך כלל היצרן והספק ימליצו לכם על חומרים מתאימים מתוצרת מסויימת, אולי אפילו מתוצרת של החברה המייצרת את הג’קוזי שהזמנתם; זה לא אומר שאתם לא יכולים לבצע סקר שוק, דרך האינטרנט, ולמצוא מוצרים מקבילים, במחירים טובים יותר.

אין ספק שמגוון מערכות ספא כמו ג’קוזי או סאונה בבית ישדרג את הנכס שלכם מאוד ויכניס אלמנט חדש של פינוק לחייכם – דאגו להכיר את המונחים שחייבים לפני שקונים ג’קוזי, כדי שהקנייה שלכם תתאים לציפיות והתוכניות שלכם.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן