מידע על בחירת שערים חשמליים

שערם

במאמר זה נספק לכם מידע על בחירת שערים חשמליים. מדוע יש צורך בליווי של אנשי מקצוע? האם ניתן להרכיב שער חשמלי לבד באמצעות ממשק כלשהו, והספק יהיה מחוייב לחלקים שבחרתי, כולל רכיבי-מנוע? מדוע אני – כצרכן – בכל זאת מוגבל מבחינה זו, ומהי ההצדקה של הגבלה זו? במאמר זה תמצאו את כל המידע שיסייע לכם לבחור את השערים, ולדעת כיצד תחום זה מתנהל הלכה למעשה.

התאמת המנוע לשער

הנושא החשוב והאקוטי ביותר במאמר. מדוע? משום שמנוע חזק מעיד על כוח רב יותר שמופעל על השער על מנת לגרום לתזוזתו. מנגד, מכון התקנים הישראלי מציג תקן מחמיר וחסר פשרות, לפיו לקוח של שער חשמלי חייב לדאוג שיד אנושית תוכל לבלום פיזית את השער. מדוע זה כך? משום שלעתים מתרחשות תקלות, הבקר או השלט רחוק של השער מתקלקל והשער עלול למחוץ מכונית או חלילה לגרום לפציעות אנשים. אם ניקח מנוע שמתאים לשער של מפעל גדול, ונתקין אותו בשער קטן של בית, הוא ינוע במהירות עצומה ללא יכולת בלימה ביד.

התאמת השער למקרה המיועד

שערים חשמליים משמשים כבקרי כניסה למבנים רבים: חצרות של בתים פרטיים, חניות פרטיות וציבוריות, כניסה למפעלים, כניסה למושבים וישובים מבודדים, ועוד. חשוב לדאוג להתאמת השער למקרה המיועד. מבחינה עיצובית, מוטב לבחור בשער שישתלב היטב עם הקירות החיצוניים של המבנה, ומבחינה פונקציונלית מומלץ להשתמש בשער עם מוטות דאבל טי, העשוי מברזל מגולוון לאבטחת איכות ועמידות. במקומות חנייה, שער קורה קונזולית יעשה את העבודה, ושער קונזולי ללא הקורה, עם סורגי ברזל מאונכים, יתאים מאד לכניסות למפעלים ומושבים.

תחום שערי הרכב

תחום בפני עצמו אשר ניתן ליישום במגוון דרכים. ניתן לבחור שערים חשמליים שנפתחים בצורה אופקית חד כנפית, דו כנפית או שער מתרומם אנכית. בתחום השערים האופקיים, חשוב לדאוג למרחבים פנויים אשר השער יכול להיפתח בסביבתם, בין אם מדובר בחלק הפנימי של הבית ובין אם מדובר בשטח הציבורי שמחוצה לו. בתחום השערים האנכיים, ניתן לבחור בין שער עם בוכנה הידראולית שמניעה אותו למעלה,לבין שער קורה קונזולית, או קורה מתרוממת למעלה ושמאלה ויורדת למטה וימינה.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן