מעקות זכוכית הטרנד החדש

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית הן ללא ספק אחד מן המוצרים הבולטים בדירה המעוצבת באופן מודרני. אלו מעקות שניתן היה לצפות בהן בגרמי מדרגות של בנייני משרדים רבים, אך כיום ישנם לא מעט בתים בהם מותקנים מעקות אלו. המעקות מכילים, על פי רוב, פסים של עץ או אלומיניום כשפלטות זכוכית מסודרות ביניהם.

מעקות זכוכית עם התזת חול

התזת חול היא אפקט שהופך את הזכוכית ליותר מחוספסת. החספוס נראה היטב בעיין האנושית, ולכן זה משמש לצורכי גרפיקה. מעצבים רבים של מעקות זכוכית דוגלים בטכניקה זו על מנת להשביח את מוצריהם. בכל הם לא רק יוצרים מוצר עמיד כי אם גם יצירת אומנות מפוארת ומיטיבה עבור בתים רבים. בכך, מהווים מעקות זכוכית הטרנד החדש עבור בתי מגורים רבים: הלקוחות מתרשמים הן משילוב הזכוכית עם שלדת האלומיניום או העץ, והן מאיכותה של גרפיקת התזת החול על גבי הזכוכית עצמה.

שלדת המעקה לעומת פלטות הזכוכית

שלדת המעקה היא החלקים עליהם מודבקת הזכוכית. מדובר ב 1-2 הפסים האופקיים של המעקה, ובחלק המיועד לאחיזה. חלקים אלו עשויים, לרוב, מעץ או מאלומיניום. ביניהם ישנן פלטות זכוכית מעוצבות. גודל הפלטות נקבע לפי החלל שבמעקות אלו. הרכב המעקה כולו: שלדה ופלטות ניתן להזמנה גם בעיצוב אישי על ידי הלקוח. חשוב להתייעץ עם מעצב פנים מטעם חברת המעקות בטרם תחליט על עיצוב שכזה.

מעקה זכוכית – יתרון עיצובי

בין כה וכה, כאשר ישנן יותר מ 3 מדרגות חובה להציב מעקה על פי דרישות מכון התקנים. חובה זו מנוצלת על ידי לקוחות רבים לשדרוג רמת עיצוב הפנים בבית שלהם. מעקות זכוכית הטרנד החדש כפי שלקוחות רבים רואים את פני המציאות, מותקנים בבתים רבים ומשפרים את עיצוב הבית. חשוב לציין כי המעקות הללו נועדו במיוחד עבור בתים שדגלו כל העת בעיצוב מודרני ולא הנחילו עבור ביתם עיצוב כפרי או עתיק. לבתים כאלו יהיה זה קשה הרבה יותר להתאים מעקות זכוכית.

לפרטים נוספים אודות מעקות זכוכית – ניתן לפנות לחברת שיווק המתמחה במעקות אלו!

האתר בחסות יור לינק

יכול לעניין אותכם גם : מעקות פנים, מעקות למדרגות, מעקות למרפסת

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן