מתי צריך לבצע הגבהת מעקה?

הגבהת מעקות

הצורך בביצוע הגבהת מעקה יכול לנבוע משיקולים של עיצוב ואסתטיקה, ומשיקולים של בטיחות ופונקציונליות. כך למשל, אם יש לכם מרפסת בקומה גבוהה, ייתכן שהמעקה הנוכחי סיפק אתכם עד כה, אך כעת כשיש לכם ילדים בבית, אתם רוצים להבטיח את בטיחותם ולכן אתם רוצים להגביה את המעקה כך שלא תהיינה תקלות קטסטרופליות. הגבהה כזאת יכולה להידרש גם מסיבות פונקציונליות כאשר אתם רוצים לעשות בשטח הנדון שימוש לצורך אחסון חפצים או לצורך הצבת פריטי ריהוט גבוהים, והמעקה הנמוך אינו מאפשר לכם לעשות זאת. על ידי הגבהתו של המעקה תוכלו ליצור מעין קיר תומך שיאפשר לכם להרחיב את מגוון השימושים בשטח.

התקנת מעקה חדש או שימוש במעקה קיים

לבסוף, הגבהה של מעקה יכולה להידרש משיקולים עיצוביים, בין שכך הומלץ לכם על ידי מעצב פנים המבצע עבורכם עיצוב מחודש של הבית כולו, ובין שאתם מעוניינים לעשות את העדכון הקטן והספציפי הזה בבית. הגבהת מעקה יכולה להתבצע בשתי צורות: ניתן להגביה את המעקה הקיים תוך התקנת תוספת על מעקה הקיים, או שיש לפרק לחלוטין את המעקה הקיים ולהתקין במקומו מעקה חדש. ההחלטה מה לעשות תלויה בראש ובראשונה ביכולת הטכנית לעשות שימוש במעקה הקיים, ובהמשך לכך גם בהעדפות האישיות שלכם, האם אתם רוצים להשאיר את המעקה הקיים, או שתרצו להחליף את המעקה לחלופין במסגרת התהליך של ההגבהה.

אפשרויות רבות מאוד – כדאי להסתייע בייעוץ מקצועי

הגבהת מעקה יכולה להתבצע עבור כל סוגי המעקות, בין שמדובר על מעקה זכוכית, ובין שמדובר על מעקה עץ, מתכת, אלומיניום, בטון או פלסטיק. בהמשך לכך, אפשרויות ההגבהה הן רבות מאוד, וסביר להניח שבהיעדר הידע המקצועי והיכרות עם השוק, אתם לא ממש מכירים את כל האופציות העומדות לרשותכם. לכן, בהיבט זה מומלץ מאוד להסתייע בשירותיו של איש מקצוע שיכול לחשוף אתכם למגוון רחב של דגמים של מעקות, להסביר לכם בדיוק כיצד ניתן לשלב אותם במעקה הנוכחי, וכיצד ניתן לבצע את ההגבהה בצורה הנכונה ביותר, בצורה הזולה ביותר ובאופן שישיג בצורה הטובה ביותר את המטרה שלשמה אתם מבצעים את ההגבהה.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן