סגירת בתי קפה בעונת החורף

סגירת בתי קפה

סגירת בתי קפה באמצעות סגירות חורף היא פיתרון שכיח כיום שמשמש לא מעט לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ כולה. סגירות חורף עבור בתי קפה ומסעדות נעשות מקונסטרוקציה של פלדה, אלומיניום או עץ. הקונסטרוקציה נעשית בגדלים שונים ובעובי משתני בהתאם לשטח והגודל הרצוי. באמצעות ריתוך מחברים בין פרופילי הפלדה ועל ידי ליטוש מקצועי הם נצבעים בצבעים איכותיים מהסוג של אל חלד. את הפתח שבין פרופילי הפלדה נהוג לכסות באמצעות שמשונית מרושתת ברשת פוליאסטר על מנת לחזק את היריעה.

סגירות חורף בבתי עסק ובתים פרטיים

ניתן לשלב בתוך השמשונית עצמה פתחים דוגמת חלונות או דלתות בהתאם לדרישותיו וצרכיו של הלקוח. סגירת בתי קפה או מסעדות על ידי סגירת חורף, הפכה לאחרונה להיות פופולאריות במיוחד בבתי הקפה, מכיוון שסגירות אלו מעניקות תחושה של ישיבה בחלל פנימי בעוד שלמעשה הישיבה היא בחלל חיצוני. גם בבתים פרטיים סגירות אלו נחשבות לפופולאריות, כאשר בבתים הסגירה בדרך כלל נעשית עבור הגינה או חלק ממנה. הסגירה מעניקה הגנה נגד רוח וגשם והיא עמידה גם נגד אקלים סוער.

התאמה אישית לצרכי הלקוח

התחום של סגירות חורף הוא יצירתי מאד וכל בקשה נלקחת בפני עצמה מאחר ולכל לקוח ישנה דרישה מסוימת וייחודית והוא נדרש לסגירה בגודל המתאים לצרכיו האישיים. חברה טובה בתחום היא כזו אשר תוכל לספק לכל לקוח את הפיתרון הייחודי בתפירה אישית. הזמנה של סגירות חורף לעסקים ובתי קפה בפרט יכולה להיעשות לא רק בחורף אלא גם בקיץ. היתרון של סגירות חורף מבד נובע מהעלויות הסבירות שלהן, להבדיל מסוגים אחרים של סגירות כמו למשל סגירות אלומיניום.

עלויות

ניתן לסגור כל שטח פתוח במסעדה או בבית הקפה במחיר שווה לכל נפש ועל ידי כך להותיר את מתח הרווחים גבוה גם בעונת הקיץ. מאחר ורמת הביקוש גבוהה, במיוחד בחודשים שלפני החורף, יש לבצע את ההזמנה של הסגירה מבעוד מועד על מנת למזער את הסיכויים שהלקוחות ימצאו את עצמם יושבים בחוץ כאשר ישנם גשמים כבדים ורוחות עזות, ללא שום הגנה.

פתרונות עם פרגולות

מגוון פתרונות תמצאו באתר עבור סגירת חרוף – פרגולת אלומיניום, פרגולות רפפות

המאמר בחסות אתר יור לינק

 

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן