סורגים עם דמויות – סורגים מעוצבים לחלונות הבית

סורגים עם דמויות

תחום הסורגים לא מפסיק להתפתח. מה שהיה עד לפני כמה שנים פריט הכרחי לצורכי בטיחות והגנה מפני פורצים אפשריים, שמתקינים רק כי אין ברירה, הופך אט אט לפריט עיצובי המעטר את מקום מגורנו ואת בתי העסק שלנו.

אבל אם כבר צריך מיגון מפני פורצים עתידיים, אז למה להרגיש כאילו אנו כלואים בבית סוהר? אפשר פשוט לדאוג לסורגים עם דמויות שיהפכו את הפריט לעיצוב מנצח.
בשלב הבא לא נתפלא אם אנשים יזמינו סורגים מקושטים גם אם אין להם צורך אמיתי בהם.

סורגים עם דמויות – מסוסים דוהרים ועד שמש זורחת

סורגים עם דמויות יכולים, כאמור, להיות בכל כיוון עיצובי. מה שיקבע את הדמויות המצורפות לסורגים יהיה קודם כל המיקום שלהם. אם מדובר בחדר ילדים, הדמויות יהיו בהתאם לגילם או להעדפותיהם האישיות.
כך למשל, אפשר לעטר סורגים עם דמויות של רקדניות בלט, אם הילדה משתתפת בחוגי מחול, או בשחקני כדורגל, אם הילד מעריץ נלהב של כדורגל.
אפשר להעדיף עיטורים צעירים כמו גביעי גלידה או שמש וירח, וכמובן בעלי חיים אהובים כמו ארנבים, חתולים, דולפינים כחולים וכלבים.

לחדרים של מבוגרים ולפתחים גדולים יותר כמו חלונות הסלון או דלתות היציאה, יתאימו סורגים עם דמויות יותר אבסטרקטיות כמו למשל, צורות גיאומטריות, פיתולים מעניינים או סתם כתמי צבע. אפשר גם להעדיף  פרחים וענפים מסתרגים. גם כאן יתאימו גרמי השמים כמו שמש, ירח וכוכבים, ובמטבחים ופינות אוכל אפשר יהיה לגייס את כל הפריטים המתאימים לנושא כמו כלי מטבח רומנטיים או אייקונים של פירות וירקות.

ואכן, כשמחליטים על התקנת סורגים עם דמויות – השמים, כמו שניתן להבין, הם לא ממש הגבול. צריך רק לתת ליצירתיות דרור ולחשוב הכי רחוק שאפשר. כמובן שאפשר גם להיעזר בקטלוגים שיש בכל חברה רצינית בתחום.
תמיד כדאי לבחון את הרעיונות והדוגמאות שאחרים כבר יישמו במסגרת רכישת סורגים עם דמויות שמקשטים את בתיהם.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן