עם סורגים הבית שלנו הכי מוגן

סורגים

הבית שלנו הוא המקום בו אנו מרגישים הכי מוגנים. הוא מקום אינטימי, הוא המקום בו אנו שומרים על חפצינו יקרי הערך – ולא נרצה לעולם שמישהו יחדור למרחב הפרטי הזה. אך מה נעשה, בעולם קיימים סוגי אנשים שונים ומרובים, אשר מעטם הם פורצי בתים, וגנבים. בבתים משותפים, כמו בבתים פרטיים, תופעת הפריצות קיימת תמיד. סורגים לבתים שלנו מונעים או מנסים למנוע לגמרי את הפריצות הללו. אך הם בעצם רק מצמצמים את כמותם.

כיצד ניתן לבדוק כי אכן סורגים לבתים שלנו ימנעו את מכת הגניבות אשר נמצאת מסביבנו ?

בראש ובראשונה עלינו לבחון היטב את סוג החומר ממנו מורכב הסורג שלנו. סורגים לבית חייבים להיות עשויים חומר חזק, חומר קשיח, אשר עמיד מפני משקל רב ועומס המונח עליו.

עוד, חייב להיות הסורג עמיד מפני נזקים של מזג האוויר. מכיוון שסורגים לבית נמצאים בדרך כלל מחוץ לחלונות הבית, הם חשופים לקרני השמש היוקדות, וגם לנזקי הגשם והברד. ההיפוך הזה בין קור לחום עלול לגרום להתבלות החומר, ולחלודת הסורגים שלנו.

בנוסף, עלינו לשים לב שהחומרים ממנו עשויים הסורגים לבית שלנו לא יתכלו טרם זמנם. סורגים טובים עמידים למשך שנים רבות, ואנחנו לא נרצה בטח להיות מופתעים כאשר לאחר שנים מספר נפעיל עוצמה קטנה עליהם והם יתפוררו. במקרים אלו יש תקני בטיחות מחמירים, ואנחנו צריכים לגלות ערנות בכל הנוגע לסורגים – טרם התקנתם.

האם ניתן לעצב סורגים לבית ?

כיום, היצע הסורגים לבית הולך וגדל. מסוגי סורגי ברזל, אלומיניום, סורגים שקופים ועוד – הרשימה הזו נותנת את הפיתרון המובהק ביותר לביקוש ההמונים – סורגים עם עיצוב מיוחד. בעקבות הביקושים הרבים לסורגים אשר לא רק אמונים על ביטחון האנשים בבית – עלתה השאלה כיצד ניתן לאפשר סורגים, אשר לרוב נמצאים בבתי כלא, להיראות יפים, מושכים, ומעוצבים כחלק מהבית עצמו?

את התשובה לשאלה זו הפכו מעצבים למציאות. כיום ניתן לעצב וללטש סורגים על פי הזמנה אישית. סורגים לבית במספר סוגים, מגוון רחב של צורות וצבעים – נמצאים בכל הבתים.

האם סורגים לבית נמצאים רק בחלונות הבניין ?

הסורגים אשר נבנים כיום מאופיינים גם במקומות שונים מהמקום הידוע לכולנו – בחלון. משנה לשנה אנו עדים לתופעה בה סורגים נמצאים בשערי כניסה לבית, במעקות בתים פרטיים וכמובן גם במשרדים ציבוריים. הסורגים הולכים ונהיים יותר ויותר מעוצבים, עם דגש רחב יותר על הניראות וההתאמה לעיצוב הבית.

סורגים אלו אם כך נותנים לנו את הפיתרון הידוע של ביטחון + השלמה עיצובית.

מה המחירים של סורגים לבית ?

המחירים של סורגים כיום נעים על סקאלת מחירים רחבה. מסורגי ברזל בסגנון של פעם, ועד לסורגים שקופים העשויים מחומרים מלאכותיים ויקרים. ניתן לראות את כל הסגנונות והצבעים בחנויות המורשות.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן