פרגולה עם גג נפתח

סגירת בתי קפה

אתם חוזרים לביתכם, מוזגים לעצמכם משקה לערב, יוצאים החוצה ונושמים את האוויר הנעים של שעת בין ערביים. כולנו מחכים לרגעים הקטנים האלו מדי יום שביכולתם להשרות עלינו רוגע בין-רגע. בדיוק משום כך רבים מאתנו יוצאים החוצה למרפסת או לחצר ונהנים מהפיסה הקטנה של הטבע שנמצאת בביתנו ממש. למרות זאת, לעתים השהייה בחוץ איננה נעימה, שכן בחום הקיצוני של הקיץ או בכפור של החורף קשה לשבת בחוץ וליהנות כפי שהיינו רוצים.

למרבה השמחה, יש לבעיה הזו פתרון יעיל במיוחד, והוא פרגולה עם גג נפתח. המבנים הקלים והמיוחדים הללו תפסו נחלה בבתים רבים, והם הופכים לפופולריים יותר ויותר מדי שנה בזכות היתרונות והתכונות שלהם.

פרגולה עם גג נפתח – מהו בדיוק המבנה הזה?

פרגולה היא מבנה קל שניתן לעצב אותו כך שיהיה פתוח בצדדיו או סגור לגמרי. זהו תוסף שניתן לבנות במרפסות, בחצרות ובעצם – בכל אזור פתוח בבית. כאשר מדובר בפרגולה עם גג נפתח, נוסף היתרון של כיסוי שניתן לכוונו לפי רצונכם.

שני סוגי החומר העיקריים מהם בונים פרגולות הם עצים ומתכות שונות. אנשים רבים בוחרים בעצים כיוון שיש להם מראה טבעי וייחודי שמרגיע במיוחד ומעניק נופך טבעי למראה עירוני. ישנם מספר סוגים של עצים המשמשים לבניית פרגולות, כאשר הבחירה הסופית היא בידיכם ותלויה גם במבנה של המרפסת או של החצר ובתנאי הסביבה בהם.

למרות הפופולריות של עצים בכל הנוגע לבניית פרגולה עם גג נפתח, ישנו חומר מתחרה שאפילו רבים יותר בוחרים בו – אלומיניום. מלבד התחזוקה המעטה שהוא דורש, האלומיניום הינו חומר קליל, חזק ועמיד במיוחד שיכול לשרת אתכם במשך שנים ארוכות.

יצירת אקלים מותאם אישית בביתכם

פרגולה עם גג נפתח מאפשרת לכם לייצר מיקרו אקלים בביתכם, בזכות העובדה שהיא ניתנת לכיוון. הגגות הללו בעלי מנגנון פתיחה חשמלי או ידני, ואתם בוחרים כיצד הם ייפתחו. אם יש יום חם במיוחד והשמש קופחת מעל ראשכם, תוכלו לסגור את גג הפרגולה וליהנות מחמימות נעימה.

אם יורד גשם ואינכם רוצים שהפרגולה תירטב, פשוט סגרו את הגג שלה ותיהנו מהרחש של טיפות המים עליה. פרגולה עם גג נפתח אתם יכולים ליצור תנאי הצללה לפי רצונכם וליהנות מאווירה רגועה ומרגיעה של ממש בביתכם.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן