פרגולות לגינה שטופת שמש

סוככים ופרגולות

ישראל היא ארץ שטופת שמש. עונות הקיץ האביב והסתיו משופעות בימי שמש חמים. גם בחורף יש ימים רבים שיש בהם שמש. במקומות רבים במרחב הפרטי והציבורי יש צורך בהקמת מתקנים שיצלו על האנשים מפני השמש וחומה. המודעות לנזקים שעושים קרני השמש לאנשים הולכת וגדלה משנה לשנה. אי לכך יש רבים שמשקיעים כסף רב בניית פרגולות שונות שמצלות על היושבים תחתם. פרגולות יפות אפשר למצוא במרחב הציבורי. בפארקים, בחופי ים, בגנים, לאורך טיילות, רחובות ראשיים, רחובות עם נוף, מצפורים ועוד אתרי ישיבה וצפייה במרחב הציבורי. מוסדות ציבוריים רבים מתקינים פרגולות לטובת האזרחים והעובדים הנמצאים והמבקרים בהם. פינות מוצלות הן הכרח בכל מקום ציבורי או פרטי.

פרגולות בבתים פרטיים

בעלי בתים פרטיים רבים מתקינים פרגולות בחצרות הבתים שלהם. יש חצרות גדולות שמשתרעות על שטחים בני דונם אחד ויותר. על משטחים אלו אפשר לבנות בריכות שחייה ביתיות. משטחי שיזוף, שטחי דשא,פינות בר בי קיו ועוד. בנקודות שונות בתוך המתחם הזה ניתן להקים פרגולות בגדלים שונים. היתרון של פרגולה הוא ביציבותה ובגודלה. היא גם מחזיקה מעמד זמן רב. צריך רק לתחזק אותה כמו שצריך. תחזוקה שכוללת ניקוי, צביעה ותיקונים מזדמנים. אמצעים אחרים של הגנה מהשמש כמו שמשיות או סוככים הם פחות עמידים ויותר נוטים להתקלקל ולעוף ברוח. פרגולות גם ישוו לשטח מראה יותר יפה. הם ישדרו סוג של הרגשת חופש, הרגשת אינטימיות ועוד. יותר נעים לשבת תחת פרגולה ביום קיץ חם, לשתות משהו קר ולפטפט.

סוגי פרגולות

העץ הוא החומר הכי נפוץ לבניית פרגולה. העץ משתלב בצורה מושלמת בגינה. הוא משלים את הנוי שבגינה. את הצמחים והפרחים. הוא נראה טוב על כל משטח. בין אם זה שיש, או קרמיקה, או דק. על עמודי הפרגולה אפשר לשים מנורות לתאורה, קולבים יפים לתליית כל מיני דברים ועוד. יש פרגולות שעשויות מחומרים אחרים דוגמת מתכת. יש פרגולות שמשלבות מספר סוגי חומרים כמו פרגולות דמוי עץ . פרגולות במרחבים ציבוריים הם פרגולות בגדלים שונים. פרגולה שיושבת על נוף מעל ספסל תהיה קטנה. פרגולות בשבילי פארק טבעי תשתלב יפה עם הנוף הטבעי. כך ניתן לומר שפרגולות הוא מוצר כיפי שתמיד נעים לראות אותו ולהשתמש בו. יש יצרנים רבים של פרגולות. אחד מהם, כזה שיש לו מוניטין טוב, ודאי יתאים למי שרוצה להתקין פרגולות בביתו.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן