פרגולות עץ – יצאנו לבדוק!

מתעניינים בפרגולה?

מהו עץ רב שכבתי ?

עץ רב שכבתי הוא עץ המורכב מעצים שונים המוצמדים יחדיו ממספר שכבות ודחוסים יחד למקשה אחת היוצרת קורת עץ חדשה, קשיחה ועבה יותר. הקורה שנוצרת היא קורת עץ חזקה ועמידה ממנה ניתן לבנות אלמנטים חזקים ביותר לחצר ולבית. העץ הרב שכבתי תורם רבות לסביבה וזאת משום שהוא עמיד מאד ושחיקתו איטית ולכן הוא מחזיק מעמד שנים רבות ואין צורך לכרות עצים נוספים על מנת לבנות פרגולות נוספות וחדשות. הפרגולה שנבנית מהעץ תחזיק מעמד לאורך שנים ואף לעשרות שנים עד להחלפת הבית אם בכלל מה שמאפשר בניית פרגולה יציבה וחזקה במיוחד כנגד נזקי הסביבה ומזגי האוויר.

איך נראות פרגולות מעץ אורן רב שכבתי?

פרגולות מעץ אורן רב שכבתי הינן עבות יותר למראה וגווני העץ הינו חום עם קווי עץ כהים יותר שעל גבי העץ ישנם פסים דקים שחורים המשווים לעץ מראה עתיק יותר וכפרי למראה. הגוון של העץ הוא צהבהב ולא אדמדם וזאת כי עץ האורן נוטה להיות בהיר יותר בגווניו ולכן ניתן לשלב עם העץ ריהוט גן כהה או בהיר, זאת משום שהגוון הבהיר של האורן נחשב ניטרלי שאינו משתלט על המראה הכללי בעיצוב הפרגולה ופינת הישיבה. יחד עם העץ ניתן לעצב מגוון רב של פרגולות אך יש להשתמש במברגות ברגים ומסמרים חזקים יותר וזאת משום שעובי העץ עבה יותר מעצים רגילים. בבניית הפרגולה מוטב להתייעץ עם אנשי מקצוע ואף לשכור את שירותיהם על מנת לבנות פרגולה יציבה וחזקה, וזאת משום שמדובר בעץ כבד שאיננו רוצים שיתמוטט – כי זה יכול להביא הרס לרכוש ולגוף במקרים של התמוטטות, ולכן עליו להיות בנוי במקצועיות ובבטיחות מרבית.

בכל הנוגע למראה הפרגולה, אין הבדל בין הפרגולה העשויה מעץ רב שכבתי לעץ רגיל אך עמודי פרגולת העץ עבים במיוחד שגג הפרגולה נראה כגג פרגולה רגיל אך בצפיפות גבוהה יותר מפרגולה רגילה. עוד עיצוב בולט של פרגולות מסוג זה הם עיצובי פרגולות עם גג מעוקל או עגול בו הפרגולה בעלת תיחום עבה וקורות עץ בצפיפות גבוהה. הפרגולה העגולה מיוחדת ונדירה והיא מתאימה למבנים מיוחדים ודורשת השקעה ויצירתיות בבנייתה. פרגולות מסוג זה מתאימות לבתים המעוצבים בסגנון כפרי, לשטחים גדולים וגינות גדולות, לגזיבו, לחדרי אירוח ומלונות, לגני אירועים ומגוון עיצובים וגינות.
המאמר בחסות יור לינק. למגוון סוגי פרגולות – כנסו לאתר וקבלו מידע נוסף על מתקיני פרגולות, מחירים פרגולות, פרגולות אלומיניום ( ההמלצה של יור לינק ), ספק או מפעל מומלץ בתחום פרגולות ועוד..

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן