ראש בראש- ברזל מול אלומיניום

פרגולת

פרגולות מתכת הן הפרגולות המבוקשות ביותר בשנים האחרונות. הן עמידות ביותר, משדרות מראה נקי ומודרני ומשתלבות בסגנון הבנייה העדכני. אבל רק רגע! גם פרגולות אלומיניום וגם פרגולות ברזל הן למעשה –פרגולות מתכת! אז מהם ההבדלים?

תמונה של פרגולת ברזל

הדמייה של פרגולת ברזל

הדמייה של פרגולת ברזל

תמונה של פרגולת אלומיניום

פרגולת אלומיניום - דמוי עץ

פרגולת אלומיניום – דמוי עץ

פרגולות האלומיניום בנויות מפרופילים קלים ועדינים. זהו יתרונן, אך מצד שני זהו גם חיסרון. יש צורך להציב פרגולות כאלה על מספר רב יחסית של עמודים או מוטות תלייה כאשר הן ניתלות מלמעלה. הן בנויות תמיד אך ורק מפרופילי אלומיניום כאשר גם פרופילי ההצללה עשויים אלומיניום בצורת Z או צורת מקבילית או מלבן. יש בהן אחידות מושלמת שיוצרת תחושה של מוצר חף מפגמים אשר יוצר בטכניקה סופר מודרנית למתן מראה נקי.

לפרגולות ברזל לעומת זאת, יש מראה דומה אך השימוש בפרופילי הפלדה מאפשר למשל מפתחים גדולים מאוד בין העמודים ודבר זה יכול לאפשר תחושת מרחב נהדרת. גם בתלייה מלמעלה ניתן להשתמש בפרופילים אלה כאשר גם מוטות התלייה עשויים ברזל. תהליך הייצור שכולל גילוון (ציפוי נגד חלודה) וצביעה יסודית בצבעים מתאימים הופך את השימוש בברזל לבטוח מפני פגעי מזג האויר. בפרגולות אלה ניתן לשלב גם הצללה בסרגלי עץ, מוטות במבוק או רצועות בד. הכיסוי שלהן בפלסטיק שמונע חדירת גשם הופך אותן למוצר מושלם ואפילו ניתן לשלב בהן גופי תאורה ומאווררים.

אז במה חשקה נפשכם? פרגולות עם מראה עדין וקליל או תעשייתי עם תחושה של עבודת יד או פרגולה אלומיניום? בכל בחירה תקבלו מוצר עמיד ויציב לשנים רבות.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן