שערים וגדרות – טוב להיכנס הביתה

 

שערים וגדרות הם חלק בלתי נפרד מהמראה של הבית. בשנים האחרונות בתים רבים מתקינים שער בכניסה לבית, וגדר סביב החצר. יש לכך יתרונות רבים, את חלקם אפילו לא היינו מעלים על הדעת.
אז למה התקנת שערים וגדרות היא כל כך חשובה, כיצד היא יכולה להעלות את ערך הדירה, ומה האפקט הפסיכולוגי שעומד מאחוריה?

 

שער בכניסה לבית – הבדל מהפסיעה הראשונה

כשמדברים על שדרוג הבית, אלו הם הפרטים הקטנים שיכולים לעשות את ההבדל. שער הוא הדבר הראשון שפוגש אותנו ברגע שנכנסים הביתה. 

במיוחד בבית שיש בו ילדים קטנים, שער בכניסה הוא בגדר חובה. קיימים שערים עם סגירה בטוחה לילדים קטנים, מה שמבטיח שאם הילדים משחקים בחצר אפשר להיות רגועים. מעבר ליתרונות הבטיחותיים של שערים, הם גם נותנים לנו הרבה פעמים קונוטציה של גן קסום, מפרידים בין הבחוץ לבפנים, ונותנים תחושה של מרחב בטוח. ברגע שעוברים את השער יש הרגשה של בית, ואפשר “להשאיר בחוץ” את טלטלות היום. 

 

סמל סטטוס לבית שלכם

שערים הם סמל סטטוס בולט בבתים פרטיים, שהאורחים פוגשים כבר בצעד הראשון לתוך הבית. השער משדרג את הנכס, נותן תחושה של פרטיות ושל יוקרה. קיימים סוגים שונים של שערים, תוכלו להתייעץ במהלך פגישת הייעוץ על הדגם המתאים ביותר עבור הבית שלכם, שיהיה מזמין להיכנס, וישדר יוקרתיות ואסתטיקה.

 

חצר מגודרת תורמת לשכנות טובה

גדרות ושערים יכולים לשפר משמעותית את היחסים עם השכנים. הגדר שומרת על הפרטיות, ונותנת תחושה מגודרת ובטוחה. כאשר החצרות גובלות זו בזו, קיימת תחושת חוסר פרטיות ולפעמים לא נוח לארח בחצר, משום שהשכנים שותפים גם הם למפגש. בעזרת התקנת גדר, ניתן להחזיר את תחושת הפרטיות, ולחצוץ בין החצרות באמצעות גדר. 

גדרות מעוצבות 

הגדרות המעוצבות מאפשרות לנו לשמור על הפרטיות לצד שמירה על הנוי של הגינה, ומשתלבות בשטח בצורה הרמונית. קיימים בשוק לא מעט דגמים של גדרות ושערים במגוון רחב של סגנונות, חומרים, וצבעים. ניתן לבחור גדרות ושערים במגוון עיצובים, שיתאימו לאווירה שתרצו לייצר, ולטעם האישי. 

 

העלאת ערך הנכס

אם כל היתרונות הללו לא מספיקים, קיים יתרון נוסף שיכריע את הכף לטובת התקנת שערים וגדרות – עליית הערך. מעבר ליתרונות של בטיחות, עיצוב יוקרתי, ופרטיות, גדרות ושערים מעלים את הערך של הנכס, משום שמדובר בשדרוג שלו. כך ניתן לקבל החזר על ההשקעה שלנו בעלות התקנת שערים וגדרות בדמות עליית ערך של הבית. 

 

לא בטוחים איך לבחור שער או גדר שיתאימו לבית?

טרלידור היא החברה המובילה בארץ לפתרונות מיגון לבית ולעסק, ומציעה מגוון רחב של דגמים של שערים וגדרות, כך שיוכלו להתאים לכל בית, חצר, או עסק את הפתרון האופטימלי. ניתן למצוא שערים מדגמים אתניים, קלאסיים, בשילוב עם זכוכית, שערים אטומים, לצד דגמים מיוחדים מסוגים שונים של חומרים.

השער הוא אמירה של בעלי הבית שנותנת את הטון ברחוב, ומהווה את החיבור בין הפרטי לציבורי. השאיפה היא להשקיע בשער וגדר איכותיים פעם אחת בחיים, ולבחור בחברה אמינה שתתקין שערים וגדרות שאפשר לסמוך עליהם, ושהם עמידים בפני תנאי מזג האוויר שונים. 

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן