שערים להגנה על בתים ומבנים מכל סוג

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים הנם מוצרי הגנה ובקרה לכניסה למבנים. לבתים פרטיים קטנים – ניתן לרכוש שער חשמלי או שער שאינו עובד על חשמל. בבניינים בהם ישנה מערכת אינטרקום, או בכניסה לבתים צמודי קרקע גדולים, מומלץ כי יוצבו שערים חשמליים וסורגים לשיפור איכות הבקרה. כאן נלמד כיצד מתאימים שער חשמלי לבית, למפעל וליישוב קהילתי אשר חייב בשער מתוקף סוגו: מושב עובדים, מושב שנמצא באזור קו עימות, קיבוץ וכו’.

הסינכרון בין השער לבין המנוע

סינכרון זה – חשוב כי יתבצע במקצועיות ובמיומנות, ורק על ידי עובד מנוסה בחברה לממכר שערים. על עובד מסוג כזה להיות בקיא בביצועי המנועים שהוא מוכר, ולהתאים אותם לשערים. משתמע מכך – שללקוח אין SAY מכל סוג, במידה והוא רוצה מנוע מהיר יותר לשער שלו. מדוע? משום שעל פי התקן, אדם חייב להצליח לחסום בידיו שער חשמלי. הכלל הזה נועד למקרה שהשער מקולקל והמנגנון החשמלי מסכן עוברי אורח בטריקות פתאומיות. במקרה כזה, אם על שער קטן וקל יורכב מנוע של שער קונזולי שנועד למושבים וקיבוצים, הוא ינוע במהירות עצומה אשר אף אדם לא יוכל אפילו להתקרב לאזור על מנת לנסות לעצור זאת.

רכיבים מומלצים עבור גוף השער החשמלי

שערים חשמליים באיכות – צריכים להיות עשויים מברזל, כאשר הדלת עצמה עשויה מברזל מגולוון, ומערכת הצירים של השער – מקורות דאבל T. שילוב זה מבטיח הגנה הרמטית על הבית, המפעל או המושב, וחשוב מכך, זה ישפר את ביצועי ההגנה של השומרים שתציבו במקומות אלו. מדוע?

משום ששער כזה, כאשר מחובר למנוע חשמלי – קשה לעצירה על ידי רוב בני האדם, וזאת בסתירה לתקן שמחייב שתהיה יכולת עצירה ביד. משתמע מכך שהמנוע של השער הזה יניע אותו במהירות אטית מאד, על מנת שתיתכן בלימה ידנית שלו. לעתים הוא ייסגר תוך 5 דקות. במהלך הפתיחה או הסגירה של השער – יהיה לשומרים שלכם זמן לרשום מספר רכב, ולתשאל את הנכנסים לאזור הממוגן.

השערים החשמליים משפרים לאין ערוך את בקרת הכניסה לכל מתחם: מבית פרטי שבו מתאים להתקין שער אלומיניום ועד מושב קהילתי. החליפו את מנגנוני בקרת הכניסה הידניים שלכם לשערים חשמליים!

המאמר בחסות אתר יור לינק

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן