מטבחים מעוצבים

מטבחים

המטבח- מקום איסוף לשיחות משפחתיות

מטבחים מעוצבים הם מטבחים שהשקיעו בעיצובם מתוך מחשבה יצירתית ולא רק פרקטית. המטבח הוא לב לבו של הבית, המקום שבו מבשלים ואופים ומרגיעים את הקיבה. מי שנמצא בתוכו רוצה להרגיש שייך בנוכחותו, על כן חשוב להשקיע בעיצוב המטבח לרווחתם של כל הדיירים. במטבח, כאמור, לא רק מבשלים ואוכלים, אלא גם מתאספים לשיחות חולין משפחתיות.

 

שדרו נעימות

מטבחים מעוצבים יכולים להתעצב בסגנון קלאסי או מודרני. המטבח הוא חלק מהדירה וחשוף לעיני כל. שלא כמו בעבר, אז היה מוסתר ונחשב למקום שאין סיבה להציגו. היום המטבח הוא חלק מהעיצוב הכללי ופעמים רבות משתלב כיחידה אחת עם הסלון. יש מקומות שבהם המטבח משתלב גם עם פינת האוכל ומהווה המשך ישיר שלו. לכן חשוב להשקיע בעיצוב ולא רק בפרקטיקה. העיקר- צרו מרחב אסתטי ונעים, מרחב המשרה רוגע ונעימות.

 

בחירת סגנון

בעת בחירת המטבח חשוב שתגדירו לעצמכם מראש מהו הסגנון המועדף עליכם. הסגנון אמנם יכול להשתנות לאחר פגישת הייעוץ, אך חשוב שתהיה סכמה בראש שעל פיה יוצקו כל הרעיונות הדמיוניים הקיימים במוחכם. העיצוב הקלאסי כולל את צבעי הלבן והשמנת על כל הגוונים שלהם. אפשר לשלב עץ ודקורציה מעניינת. רוב האנשים יתחברו לעיצוב הקלאסי. העיצוב המודרני קולע אף הוא לטעם של אנשים רבים. הגימורים יכולים להיות מבריקים או לא. צבעוניים או חלקים. התאורה יכולה להשתלב היטב בעיצוב זה.

 

שלבו אלמנטים קבועים עם אלמנטים משתנים

עיצוב אורבני שומר על קו נקי. עיצוב כפרי הוא טרנד ממשי. העץ הוא חם, הכפרי הוא אינטימי ושילובים בין חומרים הם תמיד שילובים מנצחים שיוצרים חלל עוצמתי המושך את העין. גם בתוך כל עיצוב ניתן לשבור את האחידות ולשלב מספר אלמנטים שונים. מומלץ להשקיע בעיצוב הבסיסי הקבוע ובמקביל לשלב אלמנטים הניתנים להחלפה כמו וילונות, כיסאות, כלי נוי ותמונות.

 

השראות למטבח

מומלץ וכדאי לבדוק השראות נוספות למטבח. אל תבחרו עיצוב מטבח על פי מה שראיתם אצל חברכם הטוב. אל תבחרו את המטבח המדויק על פי הקטלוג. בחרו מטבח שהוא פרי דמיונכם, אך מבוסס על פריטים שראיתם בעצמכם. “פורטל יור לינק” הוא המקום הנכון לבחירת המטבח המושלם בהתאם לאיכות ובהתאם לסגנון המועדף.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן