דלתות כניסה

דלתות כנסה - דלתות חוץ

הדבר הראשון שאורחים שמים לב אליו בבואם לאירוח הם דלתות חוץ. מעוצבות לפי טעמו של כל אחד ואחד, הן אמורות להקרין אוירה טובה. הדלתות משולבות עם משקופים נותנות את ההתרשמות הראשונה ולכן יש להתאימן לפי האופי.

לבתים ישנים עם גינות קטנות לידם יתאימו דלתות כניסה עם עץ בהיר ולא צבעוני או חומר כבד. הן רומזות על האופי הפנימי של הבתים. דלת שמרנית תצביע על הריהוט והסגנון בפנים.

תהליך ייצור של דלתות כניסה

היות ויש כל כך הרבה יצרנים ויבואנים בישראל, רצוי שהצרכן יהיה מעודכן לגבי תהליך ייצור דלתות. השלב הראשון הוא ביציקת הפלדה . חומר גלם איכותי יבטיח חיים ארוכים בפני פגעי הטבע – גשם וחום.

השלב השני הוא בצביעת הדלת בצבע מיוחד. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לבחור צבעים לפי צבעי הקשת ולכן מדובר בערבוב צבעים והתאמתם. השלב השלישי והקריטי הוא באפיית הצבע בתנור. בחום של עד מאתיים מעלות, הצבע יהיה עמיד בפני כל בעיה אפשרית – קילוף, גשם או חום.

עמידה בסטנדרטים גבוהים

לאחר כל שלבי הייצור הדלת תועבר לבדיקה קפדנית ולהרכבת ידיות ומנעולי ביטחון עם שבעה עד עשרה בריחים. מפעלים רבים מציגים תעודות ממכון התקנים ; הדבר מצביע על ייצור לפי תקן 9001-9002 ISO. לאחר בדיקה קפדנית מועברות דלתות לסוכנויות לשיווק ולהרכבה.

רכישת דלתות כניסה

אין להזמין דלתות מקטלוג או באמצעות האינטרנט. חובה לראות ולהתרשם מהם באולם תצוגה או במפעל עצמו. עלותן גבוהה ולכן אין להתפשר בטיב ותוודאו שהמחיר כולל המנעול והמשקוף.

בסוכנויות רבות, ובמיוחד בחנויות המפעלים , ישנן יועצות או מעצבות שתעזורנה בבחירת הדגמים הנכונים. לפני כניסתכם לחנות יש לקבוע לעצמכם תקציב לרכישת דלתות כניסה. תבקשו לראות דלתות במסגרת התקציב שלכם, אחרת ינסו לפתות אתכם בדגמים שעולים עשרות אלפי שקלים.

טופס הזמנה עם פירוט כל העלויות

יש לדרוש בעת ביצוע ההזמנה פירוט כל הפריטים הכלולים במחיר כמו ידיות ומשקוף, הובלה והרכבה. הדבר ימנע אי הבנות בעת ההרכבה. יש לוודא בעת ביצוע ההזמנה שיש אחריות מלאה על כל מרכיבי הדלת.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן