חדרי נוער בעיצוב אישי – סימן לעצמאות

חדרי ילדים

חדרו של המתבגר – בית המקדש הפרטי

חדרי נוער באתר ״יור לינק” מושקעים רבות לשביעות רצונו של הילד ולא רק לשביעות רצונו של ההורה. הסיבה לכך ברורה: הנער המתבגר הוא דעתן הרוצה להגדיר לעצמו אוטונומיה ופרטיות. החדר שלו הוא בית המקדש הפרטי שלו ולכן חשוב לו שיהיה מעוצב בהתאם לצרכיו. למתבגר יש עניין בחדר שיהא מעבר לחלל פונקציונלי. המתבגר לא רוצה חדר שיש בו מיטה פשוטה, מדפים, שולחן וכיסא בלבד. הוא רוצה חדר מעוצב ואיכותי בדיוק כמו האיכות הקיימת בחדרם של הוריו.

הנערות והנערים הם שקובעים את העיצוב הסופי

יש להתחשב בדעתו של המתבגר בעת עיצוב ובעת בחירת חדרי נוער כיוון שבחדר הוא מארח נערים ונערות, מבקש פרטיות, מנהל שיחות וירטואליות רבות ורוצה להרגיש נוח במקום העיקרי שבו ישהה בשנותיו הבאות. הצרכים של כל נער וכל נערה ברורים באתר “יור לינק” ובהתאם לכך תמצאו מגוון ספקים שמעצבות ומייצרות את חדרי הנוער. זכרו כי הנער והנערה הם שיבחרו את העיצוב הסופי. אתם פחות תכריעו בעניין, הם יתנו את הטון, אתם תשקיעו בכסף. הם יבחרו את הצבעים ואת הסגנון, אתר “יור לינק” מוציא מהדמיון לפועל את הייצור הסופי של חדרי המתבגרים.

רהיטים ייחודים

בכל חדרי נוער מעוצבים חשוב להכניס רהיטים ייחודים כמו ספרייה מיוחדת, כורסה יוצאת דופן, אביזרי תלייה שונים, מדפים דקורטיביים, מוצרי אחסון וכדומה. שלבו צבעים חזקים, אפשר לשלב צבעים כהים עם בהירים. שלבו תאורה רגועה, שלבו מראה מעניינת, צרו פינת ישיבה, תלו את הטלוויזיה, שלבו כריות גדולות ופופים שניתן להישען עליהם, עדיף להימנע משטיח לאורך כל שטח החדר כדי שלא תצטרכו להתעסק בניקיונו, הניקיון הרי אינו הצד החזק של מתבגרים רבים, לכן עדיף להימנע ממה שיכול להיות מיותר עבורכם ולהעסיק אתכם מעבר למה שתכננתם.

עצמאות בשטח

“יור לינק” הוא אתר המספק לכם מיגע עבור ספקים ומעצבים חדרי נוער וחדרי ילדים. כל התייעצות מולה תועיל לפני בחירת חדר הנוער הסופי. זכרו כי הנער רוצה לסמן טריטוריה ועליכם לאפשר לו זאת. הוא אינו הילד הקטן יותר שנדנדתם בערסל. הוא ילד מתבגר שרוצה להרגיש עצמאי ובוגר. עיצוב חדר הנוער שלו הוא סמל נוסף לכך שהוא נפרד מכם ועומד ברשות עצמו ובחדרו.

לא לשכוח את הסורגים

אחרי שסיימתם לעצב את החדר של ילדכם לא לשכוח להתקין סורגים – קיימים מגוון סורגים : סורגים שקופים, סורגים מתקפלים או סורגים רגילים – אתם יכולים לגלוש באתר ולמצוא ספק סורגים מומלץ

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן