כל מה שצריך לדעת על סורגים

סורגים - התקנה של סורג

התקנת סורגים לחלונות היא חובה בכל בית, בין אם הוא בית קרקע ובין אם הוא בית בקומה גבוהה. סורג לחלון הוא בעל כמה יתרונות כשאחד מהם הוא היתרון העיצובי אסתטי, במידה והוא אכן סורג יפה אך לא רק. סורג אמור לספק תחושת בטחון ולמנוע פריצות וכמובן אמור גם להוסיף לבטיחות הבית ולשמירה על יושביו. בפן הביטחוני, יש לא מעט פריצות בכל מקום כמעט בארץ ואם אנו לא רוצים להיכנס לסטטיסטיקה אנו צריכים להגן על הבית שלנו כמה שאפשר, ובפן הבטיחותי אנו חייבם להגן על עצמינו ועל ילדינו מה שגם מחייב בחוק.

 

סורג לחלון הוא כפי שציינו גם חלק בלתי נפרד ממראהו הכללי של הבית, ומן הסתם נרצה שהבית שלנו ייראה הכי טוב שאפשר. סורג לחלון יכול לפגוע בתחושת החופש והמרחב הניבטת מן החלון, ולכן חשוב שהסורגים יהיו בגוונים של הנוף הנשקף או סורגים שקופים כמו שיש היום. מבחינת סוגים יש סוגים שונים של סורגים, מהם איכותיים יותר ואיכותיים פחות וחשוב כמובן שהסורגים יהיו חזקים ויציבים בשביל שיצדיקו את הימצאותם. אם כבר החלטתם להתקין סורגים בבית עדיף כמובן שזה יהיה בכל הבית ולא רק בחלקו כי אין טעם רק בחלק.

שמירה על הביטחון ועל הבטיחות

בכל מקום היום ישנן פריצות לבתים, ומי שחווה פריצה יודע שזה אירוע לא נעים בכלל… ישנן דרכים שונות להתמודד עם פריצות כשאחת הדרכים היא התקנת סורגים נגד פריצות. התקנת סורגים תקשה מאוד על הפורץ ואולי אף תגרום לו לוותר מראש. בפן הבטיחותי חובה להתקין סורגים בעיקר בבית בקומה גבוהה ובעיקר בבית עם ילדים מכיוון שאסונות קורים כל יום ואנו צריכים לעשות הכול בשביל לא להיות חלק מן הסטטיסטיקה הנוראית הזו. כך גם נדע שהילדים שלנו לא בסיכון ונוכל לישון הרבה יותר טוב.

התקנה של סורג לחלון היא חובה בכל בית. יש סוגים שונים, צבעים שונים וכדומה אך הסורג חייב להימצא במקום ולא משנה מי יתקין לנו אותו, וישנם כמובן לא מעט מתקינים.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

גדרות

על גדרות וגבולות

מאז ומעולם ביקש האדם לסמן את שטח המחיה שלו ולהגדיר את סביבתו מול שכניו וכבר בתקופות עתיקות מוזכרות גדרות ודיונים עליהן. הצורך בהכרזה על גבולות

מעקות

מעקה מדרגות עשוי עץ או ברזל

מעקה מדרגות עשוי עץ או ברזל הוא תחום התמחות המסייע לך בשיפוץ הבית החיצוני והפנימי. מעקה פנים זמין באלפי עיצובים וסגנונות, כולל עץ ומוצריו, ללא

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן