מתי נכון להזמין סורגים מתקפלים?

סורג מתקפל

סורג טיפוסי הוא סורג קבוע שאותו מתקינים על גבי החלון והוא מספק הגנה קבועה. אי אפשר לפתוח את הסורג, אי אפשר לקבל אותו או להזיז אותו ממקומו, אלא על ידי חיתוך שלו באמצעות הכלים המתאימים. אבל מה עושים כאשר רוצים גם ליהנות מהגנת הסורג, וגם לאפשר את פתיחתו וסגירתו לצרכים שונים כמו למשל תליית כביסה, או סורג לדלת המאפשר כניסה ויציאה? ובכן, באפשרותכם להתקין שורה של סוגי סורג המותאמים לספק מענה למצבים אלה, ולכל אחד מהם המאפיינים שלו, היתרונות שלו והחסרונות שלו הן בהיבט הפונקציונלי והן בהיבט העיצוב.

לפתוח ולסגור את הסורגים בתוך המסגרת של עצמם

בעבר, הייתה האופציה הפופולארית ביותר, שהיא גם האופציה הזולה והפשוטה ביותר, האופציה של סורג דלת ציר הנפתחת על גבי ציר. היום ישנן אפשרויות שהן מעט מורכבות יותר בייצור, אך זה ממש לא צריך לעניין אתכם, מאחר והן גם מספקות לכם את השימושיות הטובה והנוחה ביותר. כך למשל, סורגים מתקפלים או סורגי הזזה המאפשרים לכם לפתוח ולסגור את הסורגים בתוך המסגרת התופסת אותם, ולעשות את זה בקלות ובמהירות. סורגים מתקפלים מבוססים על רשת ברזל המורכבת מממספר חלקים המחוברים זה לזה בצורה חכמה, המאפשרת לכווץ אותם כמו אקורדיון על מנת לפתוח את הסורג, ולמתוח אותם מחדש על מנת לסגור את הסורג.

חשוב לבצע התקנה מקצועית

סורגי הזזה הם סורגים המבוססים על רשת ברזל הנתונה בתוך מסגרת קשיחה, והיא בתורה יושבת על גבי מסילה עם גלגלים מיוחדים, כך שתוכלו להניע את הסורג מצד אל צד על מנת לפתוח ולסגור אותו, בדיוק כמו דלת הזזה רגילה אותה אפשר למצוא במרפסות, בארונות בגדים או בארונות מטבח. בין שתבחרו באפשרות של סורגים מתקפלים, בין שתבחרו באופציה של סורגי הזזה, ובין שתבחרו בסורג דלת ציר, אתם רוצים לוודא שאת ההתקנה מבצע עבורכם איש מקצוע המתמחה בתחום זה, ויודע להתאים לכם את הפתרון הטוב והנוח ביותר עבור המקרה הספציפי שלכם, וגם יכול למצוא לכם את הפתרון הכדאי ביותר מבחינת עלויות.

הסורגים מהווים הפרדה מוחלטת והיא סוגרת את המתחם בדומה לגדר רק שכאן מדובר בסורג ארוך מתקפל – סורגים מתקפלים לעסקים

סורגים לבתי קפה , סורגים לחנות מכולת או לחנות תצוגה כאשר יש דלת זכוכית גדולה או וטרינה גדולה מחייבת אותנו לחשוב על התקנת סורגים מתקפלים

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן