סורג שקוף – טרנד חדש!

סורג שקוף

בעלי המקצועות השונים בתחום הבנייה, הכירו את אחד משלל פתרונות אסטטיים לבעיות אשר לקוחותיכם מצפים להם. בתחום הסורגים – הכירו תרון יוצא דופן לנראות של הסורגים בתוך הבית, ומחוצה לו. הפתרון נקרא סורגים שקופים .

עד היום התרגלנו לראות, בעיקר בבתים ישנים, סורגים היוצאים מחוץ לחלונות ביתם של אנשים, אשר כיערו את הבניין עצמו. לעוברים ושבים היה זה מחזה לא נעים במיוחד, בעיקר כאשר משפחות הניחו חפצים אישיים על הסורגים עצמם כמו בגדים, צעצועים, ושאר חפצים שלא מעוניינים להביט בהם בתוך הבית.

סורגים שקופים שינו את הבעיה הזו. כיצד? סורגים מסוג זה בנויים מחומרים בלתי גמישים כמובן, וחזקים דיו כדי לתמוך במשקל אדם, אך הם שקופים באופן כמעט מלא, מה שהופך אותם לנסתרים מהעין.

סורגים שקופים אלו למעשה אינם ניתנים לצפייה מגובה רב, ואינם מכערים את הבניינים.

יתרון נוסף של הסורגים הללו מתקבל מבלעי הדירות. בעצם, העובדה שהסורגים שקופים, מאפשרת לאור רב יותר לחדור מבעד לחלון שלנו. לא עוד צילם של הברזלים הישנים על הקירות והרצפה. הדבר הזני אותו אנו לוקחים בחשבון עם בנייה באמצעות סוג זה של סורגים הוא העובדה שבעל הבית יכול לראות דרך החלון את אותו הנוף כאילו לא היו שם קיימים הסורגים מלפני כן.

כלומר הנוף נשאר אותו דבר, השמש חודרת בצורה מלאה דרך החלון, וכולם מאושרים…

הדבר החשוב מכל בבנייה באמצעות סורגים שקופים הוא שהם בטיחותיים מתמיד. החומר עצמו חזק ביותר ומורכב מתת חומרים אשר מרותכים למבנה החיצוני ולחלונות הבית בצורה יעילה.

אז בפעם הבאה שאתם מתכננים לקנות דירה, או לחפש פתרון בטיחותי לחדרי הילדים ובכלל, תחשבו על הפתרון של סורגים אלו שיתנו לכם שקט ושלוות נפש.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן