סורגים- ביטחון ובטיחות

סורג שקוף

משחר ההיסטוריה חיפש האדם דרך להגן על נכסיו ורכושו. בהתאם לכך נוצרו סורגים שנועדו לשמש הגנה מפני פריצות ותחושת ביטחון באופן כללי. למרות כל ההתפתחויות הטכנולוגיות לאורך השנים מעמד הסורג נשאר יציב והוא נחשב לפתרון הכי יעיל לאבטחת בתים עד היום. יתר על כן, הסורג משמש אף לבטיחות של דיירי הבית, מונע נפילות וכדומה.

למי מומלץ להתקין סורגים ?

חלק מהאנשים חושבים כי כדאי להתקינם רק בקומות קרקע מפאת הקלות בה אדם מבחוץ יכול להיכנס לבית, אחרים דווקא סבורים כי יש להתקין אותם בקומות הגבוהות יותר, כדי למנוע נפילות. כאשר למען האמת כולם צודקים וכיום מומלץ ורצוי להתקינם בכל סוג של מבנה. הסיבה לכך היא פשוטה, והיא שהם באמת עונים על כל הדרישות בכך שהם משמשים חיץ בין הבית/הנכס לבין העולם בחוץ. הם מונעים נפילות, פריצות ואף מרתיעים פורצים. בנוסף, הם משמשים בכל מקום שצריך הגנה ולא רק בתים כמו משרדים, חנויות וכן הלאה.

עיצובי סורגים שונים:

פעם, רובם היו באותו סגנון אחיד, מונוטוני ומשעמם ועל כן יצרו התלבטות בקרב האנשים בסוגיה של, האם להתקינם. מחד כל היתרונות הבטיחותיים שלהם ומאידך המראה הפחות מלבב שלהם. היום המצב שונה לגמרי, יש המון סגנונות שונות, עיצובים חדשנים, עיצובים אישיים, צבעים, צורות וכו’. כל אלו הפכו את המוצר הכל כך חיוני הזה גם לפריט מבוקש שתורם למראה הכללי של הבית.

למה צריך לשים לב כאשר בוחרים סורג?

כמו בכל מוצר הקשור בבטיחות תוודאו עמידה בתקנים, תוודאו איכות, עמידות בתנאי גשם, לחות וכדומה. כמו כן, תחשבו על הצרכים שלכם האם אתם מעוניינים בסורג נפתח או קבוע? למשל, במרפסות וחדרים מומלץ סורג מתקפל עם אפשרויות פתיחה ובמשרדים לעומת זאת מקובל להתקין סורג קבוע. ובסופו של דבר תזמינו עיצוב שיתאים לכם וישתלב עם הבית.

אילו סוגים של סורגים קיימים:

הסוגים העיקריים והכי נפוצים הינם : סורגים שקופים, סורגי בטן (עם בליטה בחלק התחתון שמאפשרת הנחת חפצים כמו עציצים, קישוטים וכדומה), סורגים ישרים, סורגים מתקפלים, סורגי גלילה יש לציין כי בכל הסוגים ניתן להוסיף מנגנון מיוחד לפתיחה בשעת חירום.

המאמר בחסות אתר יור לינק – האתר המוביל בתחום !

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן