סורגים לבית- מס׳ סוגים וכמה נקודות למחשבה

סורגים לחלונות - סורגים לחדרי ילדים - סורגים למניעת פריצות

כל מי שנכנס לגור בירה חדשה יודע בוודאי כמה מטריד הוא נושא הסורגים לחלונות. סורגים לחלונות הבית הם הכרח והם מסייעים לשמור על בטיחות ילדינו ועל הנכס שלנו מפני פורצים וגנבים. כל מי שברר עלויות של סורגי חלונות יודע בוודאי שמדובר במוצר יקר למדי, ולכן לפני שרוכשים סורגים יש צורך לערוך כמה בדיקות ותכנונים. מאמר הבא מסביר מה כדאי לבדוק בבואכם לרכוש סורגים לבית.

עלויות של סורגים

מחירם של הסורגים נגזר מסוג הסורג. לפני שבוחרים את הסורגים לחלונות כדאי לחשוב מהם בדיוק הצרכים שלשמם נרכשים הסורגים. סורגים שמטרתם שמירה על בטיחות הילדים הם סורגים קלים שניתן להרכיב באופן עצמאי ולהעביר אותם מדירה לדירה. עלות הסורגים מסוג זה לחלון סטנדרטי היא סביב 230 ₪ לסורג רשת או 420 ₪ לסורג שעשוי מוטות פלדה ( ברזל עתיק ) או סורגים שקופים שהם יותר יקרים אבל שקופים ולא מסתירים את הנוף. היתרון הבולט של הסורגים מהסוג הזה הוא הניידות שלהם ומכאן שהם מתאימים גם לשוכרי דירות. יש דגמים שמאפשרים מילוט מהיר בשעת שריפה למשל כיוון שניתן לפרקם תוך זמן קצר במיוחד.

מיגון עם סורגים

סוג אחר של סורגים הם סורגי המיגון לדוגמא סורגים מתקפלים או סורג לחלון נגד פריצות. סורגים אלה נועדו למנוע כניסה של זרים לביתנו ובהם גנבים ופורעי חוק. מסיבה זו על הסורגים להיות בקוטר של לפחות 16 מ”מ ומעוגנים לחלונות. בבואכם לרכוש סורגי מיגון יש לבדוק כמה דברים. הדבר החשוב ביותר הוא החומר שממנו הם עשויים. כאן חשוב להקפיד על כך שהסורגים יהיו עשויים מברזל מגולוון. זה למעשה מגן על הסורגים בפני קורוזיה. אפשרות אחרת היא שהסורגים נצבעו בצביעה מיוחדת כמו זו של כלי רכב. במקרה כזה הצביעה מעניקה לסורגים אטימה מספקת כנגד לחות.

דגמים של סורגים

קיימים שני דגמים של סורגים: סורגים ישרים וסורגי בטן. כאן חשוב לבחון שוב מהי מטרת הסורג. אם המטרה היא גם מניעה של נפילת ילדים, אין להתקין סורג בטן מהטעם הבטיחותי. ילד שיושב על סורג בטן נמצא בסכנה. הוא עלול ליפול או שהסורג עלול להתנתק ממקומו ולכם מדובר בסכנה של ממש. חשוב להבין שסורגים ישירם ניתן להתקין מחוץ לחלון, כך שניתן יהיה לראות את הנוף מכל זווית מבלי לחוש שתחושת מצור וכלא.

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן