סורגים למי זה מתאים?

דלתות כנסה - דלתות חוץ

אם בעבר סורגים נחשבו למוצא אחרון שרבים מן הציבור העדיפו שלא להתקינו ושכל מטרתו הינה הגנה מפני פריצות, הרי שבשנים האחרונות הסורג הפך לפריט דקורטיבי שמשתלב היטב הן עם הבית המודרני והן בבתים מתקופות מוקדמות יותר. בד בבד עם בחירת החלון ועיצובו אנשים רבים מקדישים היום זמן רב בבחירת סוג הסורג שמתאים להם ביותר. בחירת סוג הסורג המתאים ביותר לחלון אינה מתמצה רק בסוג החלון הקיים אלא קשורה גם לאופיו של בעלי הבית ולעיצוב הרצוי על ידם. ניתן לומר כי כיום אנשים רבים מעדיפים לבחור תחילה את סוג הסורג ורק לאחר מכן את סוג החלון בו הם בוחרים.

איך נדע איזה סוג סורג מתאים לאיזה חלון?

ככל שגובר השימוש בסורגים והרצון להתאים את הסורג לעיצוב הבית כך גדלים סוגי הסורגים ואפשרויות הבחירה מתרחבות. כגודל סוגי החלונות כך גודל סוגי הסורגים, למעשה לכל חלון ניתן להתאים את סוג הסורג המתאים לו. כן חשובה הפנייה לאיש המקצוע והתייעצות עימו תוך התחשבות שפרטנית של המומחה ברצונותיו של כל לקוח ולקוח.

אילו סוגי סורגים קיימים?

תחילה נתייחס לעניין הגודל, רוב סוגי הסורגים הקיימים בשוק הינם בגדלים סטנדרטים, עם זאת אין כל מניעה להזמין סורגים בגדלים שונים ובהתאמה אישית לפי העדפותיו של כל לקוח ולקוח. יש להבין כי גודל וסוג הסורג אינו נוגע רק לגובה המתאים אלא גם לקוטר הסורג.

כמובן שגודל הסורג קשור באופן הדוק לסוג הסורג עצמו, הסוגים הנפוצים כיום בשוק הינם סוגי סורגים מתקפלים, סוגי סורגי גלילה וסוגי סורגים קבועים, סורגים שקופים המתחלקים לקטגוריות משנה של סוגי סורגים ישרים או סוגי סורגי בטן.

סוג הסורגים הישרים הינם המוכר והנפוץ ביותר כאשר לרוב הם מתאימים לחלונות בבתים משותפים. יתרונם הגדול של הוא שהם אינם חוסמים את האור מלהיכנס לחלון. סוג סורגי בטן עובד על אותו רעיון של סורגים ישרים אלא שהם בעלי קימור מסוים המעניק להם תחושת אסתטיות גדולה יותר, זאת הסיבה שישנם כאלו המעדיפים סוג סורג זה.

סוג סורג נוסף הינו סורג מתקפל, יתרונו של סוג סורג זה מצוי בכך שבזמן השהייה בבית ניתן לקפלו ולהימנע מלראותו במהלך השהייה בבית. כך ניתן להרוויח את תחושת הביטחון בלי להתפשר על תחושת החופש אותה אנשים רבים רוצים להרגיש בביתם.

סוג סורג חדש שיצא לאחרונה – סורגים שקופים – סורג שאינו מסתיר את הנוף ובטוח מפני נפילת ילדים

הקבוצה השלישית הינה סוג סורגי הגלילה שגם אותה ניתן לחלק למספר תתי קבוצות. השימוש הנפוץ ביותר בהם הינו בחלונות ראווה לחנויות כאשר ניתן לספק סורג מסוג הרמטי שלא ניתן לראות דרכו או סורג פתוח שגם כאשר הוא סגור ניתן לצפות בחלון הראווה.סוג סורגים מדגם סורגי גלילה מתאימים גם למגזר הביתי וניתן להתאימם לכל סוגי החלונות בהליך פשוט. יתרונם, כמו הסורגים המתקפלים, הוא שניתן בעת השהייה בבית להעלותם וכך לא לראות אותם.

המאמר בחסות אתר יור לינק

תוכן העניינים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לדבר עם ספק מומלץ?

לקביעת שיחת יעוץ עם הספק המומלץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

הישארו מעודכנים

מאמרים נוספים

שערים - שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים

שערים חשמליים השער החשמלי הוא שער לכל דבר וענין רק שהפתיחה שלו היא חשמלית וככזו, היא מתבצעת גם באמצעות שלט רחוק. ניתן למצוא שערים חשמליים

פרגולת

פרגולות – להיות בחצר ולהרגיש בבית

בית אבן על צלע הר, תחתיו טרסות עם עצי זית, שזיפים ואפרסקים. בחזית הבית עמודי עץ מחוברים בקורות עץ וביניהן משתרגת גפן שמצלה על האורחים.

קבלו את ההנחה של טרילידור ישירות לנייד

דילוג לתוכן